21 svi 2009, 09:40
21 svi 2009, 10:40
juhu dajem i taj sok zbog svog straha od dehidracije
21 svi 2009, 10:50
22 svi 2009, 08:10
22 svi 2009, 09:19

14 lip 2009, 08:14
16 lip 2009, 10:42
valjda nema veze
04 srp 2009, 12:19
04 srp 2009, 14:41
pa da budeš sigurna.
10 srp 2009, 14:31
03 lis 2009, 08:09
31 lis 2009, 10:56
, imala je normalnu stolicu, nema temperaturu, često kiše, vesela je.
24 stu 2009, 00:24
23 sij 2010, 15:13
swenova mama je napisao/la:na stranicama biovege stoji recept ta konstipaciju i razlika je u kolicini sastojaka za jedno i drugo. Za konstipaciju se stavlja duplo vise vode, manje kuzoa i malo sljive. Za zaustavljanje se stavlja onako kako je napisano.
05 vel 2010, 19:09
28 vel 2010, 09:00
swenki!!!!
28 vel 2010, 13:04
09 ožu 2010, 08:50
27 ožu 2010, 19:18
14 tra 2010, 21:36
....dosli pedici on normalan, jedino vidno oslabljen, dobili uputnicu za zarazni u slucaju da se ono od ujutro ponovi i li ako i dalje bude odbijao hranu i tekucinu.
, napravila popis i suprugu rekla da ujutro odmah ode u trgovinu probati to sve nabaviti, i nasao je....Bubiju sam napravila prvu turu juhice i pojeo je jedno 5 kasika i onda vise nije htio....nakon posljepodnevnog hajanja jos jedna doza skuhane juhce koju je iskapio ali iza toga jedno pola sata opet proljev, 1,2,3 pelene,...mjenjaj bodi, stramplice, nosi na tusiranje....Iza svega toga je trazio papati
15 tra 2010, 11:52
15 tra 2010, 12:45
15 tra 2010, 13:18
15 tra 2010, 14:15
15 tra 2010, 14:17
15 tra 2010, 14:18
15 tra 2010, 14:23
MornaEllen je napisao/la:Jede bananu tokom dana, ali eto ni to ne pomaze.
Koliko uopce smije i moze trajati proljev? Bubi je toliko vidno omrsavio da mi je to prestrasno za vidjeti, srce me boli.
, bit će bolje !
15 tra 2010, 23:07
pozz svima!
16 tra 2010, 08:02
16 tra 2010, 09:57
kuham mu sutra grasak