..stric, nadam se da ce i kod vas biti sve dobro

Sada je: 24 lip 2026, 15:22.
Moderator/ica: nadicab

nadicab je napisao/la:M-CMTC syndrom,epilepsija(??), hidrocefalus,sum na srcu,nerazvijeni neuroni na mozgu zbog kojih se sve ovo i dogada. Mislim da je cak i previse bolesti. Zasto da se maleno preslatko bice muci? Pa ni odrasla osoba ovo nebi izdrzala a kamoli beba.
ne, krivo misliš - ako sudbina ili Bog želi da ona živi, ona će živjeti jer će imati nekog razloga za to.
epilepsija se tretira lijekovima, to je jedna od najčešćih neuroloških bolesti na svijetu i ljudi sasvim OK funkcioniraju
hidrocefalus - operativno se ugradi shunt i opet sve OK funkcionira
šum na srcu - uglavnom ga imaju djeca nedonoščadi jer se srce nije zatvorilo - sredi se samo od sebe ili operacijom.
Neuroni će se razviti uz poticajnu terapiju.
Sve ovo gore navedeno + teško oštećenje mozga i vida ima moj sin - danas je odlikaš redovne škole, 3. razred. Moje najveće blago

Stefanova_mama je napisao/la:http://today.msnbc.msn.com/id/36032653/ns/today-today_health/
Ova curica opovrgava sve teorije.
Ipak stiskam palceve za malog borca.






Uz tebe smo 

i ne znam što reći osim da se nadam da će ipak stanje ići na bolje
, a vama svima da se držite 

!









i držite se!




mislim na vas...




Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.