mogu mislit kako si ponosna mamaOduševio me ovaj Gershwin

Sada je: 25 lip 2026, 03:15.
Moderator/ica: medo14
mogu mislit kako si ponosna mama

Hajdi je napisao/la:Evo Lucije opet![]()
http://www.youtube.com/watch?v=aBL_V-cvdIw
http://www.youtube.com/watch?v=zc-ja3Pw5aA


večeras idem u Poreč
sjetila sam se! Moj mali je isto na koncertu sada. Nadam se da nije zaspao.



sinoć je bilo super. brdo klinaca



operira srca i svira saks 







Dobri andjeo je napisao/la:jel se netko sprema na audiciju ? kod nas je 13.6 pa cemo na audiciiju za pocetni razred.
.






Hajdi je napisao/la:Mi imamo "Vesele note" od Natalin Tomšič. Od istog autora još postoji "Šola za flavtico/blokflavto (c-sopran)". Postoji i "Blokflavta za začetnike". Hrvatsku literaturu ne poznam. Imamo drvenu dvodijelnu sopransku blokflautu od Moecka, njemački prstomet.
I još par linkova koje sam našla na hr forumima (do sad nam nisu trebali).
http://www.dolmetsch.com/cfingerchart.htm
http://www.wfg.woodwind.org/recorder/
Naš učitelj koristi još puno neke njemačke literature i nota.



Lucija svira flauticu, a Nina violinu. Želim vam puno uspjeha!
sada smo pocetnicki razred . 

Koncert je odsvirala super, etidu tak-tak (koliko je vjezbala, rekla bih da je i nju odsvirala super
s obzirom na ulozeni trud), zavrsna ocjena 4, solfeggio i zbor 5, opci uspjeh - 5.
no ona je sigurno presretna i zadovoljna nakon odlicno obavljenog posla!
Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 46 gostiju.