Sada je: 24 lip 2026, 14:17.









pčelica_maja_23 je napisao/la:koliko puta dnevno se može s time novorođenčetu nos čistiti. čini mi se agresivno ipak.
ali ću pokušati opet sa ususavačem kad malo naraste i zaboravi.
ali kaj se mora mora se.


brigita je napisao/la:btw neku noć me probudio plač djeteta iz susjestva, ččujem usisavač i nakon pola sata tišina


...kad je bio prehladen, usisavac se nije iskljucivao iz uticnice...kombinirali sa inhalatorom kompresorskim, i dijete se preporodilo. Ako ikome treba, imam br.od covjeka, mislim da je iz Varazdina ako se ne varam, kod njega je Arianna 80 ak kuna. Ja od njega narucila...eto...











Roza je napisao/la:Ja san narucila na ebayu, nekih stotinjak kuna i btw iman bebu od samo dva miseca i vec nas spasava!




Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.