25 stu 2012, 00:58
kiki i lara je napisao/la:tinchis torta ti je savršena ...S-A-V-R-Š-E-N-A ....meni jedna od najdražih zadnje vrijeme...predivna...lice snjeguljice...je predivno....jesi lli imala kalup ili...i na koji si način radila lice...

Usta su velika pa sam ju iz fore prozvala Seveguljica.

25 stu 2012, 02:10
25 stu 2012, 09:45
25 stu 2012, 10:09
po meni si baš uspjela, jako ti je lijepa ispala
meni je lice isto najveći problem, nikad nisam zadovoljna konačnim ishodom jer je to tako teško napraviti od fondanta
najgore mi je to što za početna izobličenja na licu (obrazi, nos, brada) uvijek nužno deformiram ostatak glave pa stalno moram popravljati da je okrugla... i da, usta su mi definitivno najveći problem, uvijek mi ispadnu prevelika... a igram se satima s tim licem
jel' se to tako fiksira glava da se može obrađivati prednji dio? ajde malo detaljnije napiši, pliz... trebam jednu slatku glavicu uskoro, baš se na to pripremam psihički jer unaprijed znam da neću biti zadovoljna
aj nabaci sliku ako imaš, ja ju nisam slikala25 stu 2012, 11:04
25 stu 2012, 14:53
25 stu 2012, 23:00
Ne izrezujem oči nego ih udubim s onim okruglim al ajmo ovak; ovu sliku mi je stavila jedna cura koja mi j pomagala oko glave kad mi nije išlo.
Nema nekih radnji tj,. objašnjene su pismeno al vjerojatno ne vidite jer je mala fotka.
25 stu 2012, 23:38
25 stu 2012, 23:39
milka je napisao/la:ahaaa, sad je i meni puno jasnije, znači lice si zalijepila preko lica ...ajme kako sam ovo lipo rekla
26 stu 2012, 00:38
26 stu 2012, 10:08
kiki i lara je napisao/la:evo još jedne moje.....par dana ne spavanja zbog ove dvije torte...al dobro.....kad vidim osmjeh na licu...![]()
![]()
26 stu 2012, 10:30

26 stu 2012, 11:01
mljac
26 stu 2012, 11:28
nisam ni na kraj pameti mislila da se prevlači plahta preko glave
ali ima logike
da obline ostanu, a da se ne kuže oštri prijelazi
obavezno probam ovih dana pa ćete i same vidjeti ishod
di ju kupiš?
nema problema, smislit ćemo mi nešto i našem D
26 stu 2012, 13:01
boysmama je napisao/la:Tinchi, hvala ti, draga, baš si lijepo objasnila izradu licanisam ni na kraj pameti mislila da se prevlači plahta preko glave
ali ima logike
da obline ostanu, a da se ne kuže oštri prijelazi
obavezno probam ovih dana pa ćete i same vidjeti ishod
![]()
i rekla si da radim sa gumpastom, to sam i ja pomislila, ona bi trebala biti elastičnija od fondantadi ju kupiš?
nadicenema problema, smislit ćemo mi nešto i našem D
26 stu 2012, 13:29
sad si me sjetila da sam negdje već srela jedan sličan, na nekom forumu sam čitala, išlo je žličica praha na 500 g ticina26 stu 2012, 13:43
boysmama je napisao/la:Tinchi, hvala na receptu!sad si me sjetila da sam negdje već srela jedan sličan, na nekom forumu sam čitala, išlo je žličica praha na 500 g ticina
jel' ovaj prah dobar?
http://www.dora-usluge.hr/dora/index.php?page=details&prod=1205&cat=144&group=43
15 pro 2012, 10:47
a posto pecem torte sa ticino pokrivkom jednom (ili 2) godisnje, opet sam out svega. Please
15 pro 2012, 11:05
17 pro 2012, 15:11



17 pro 2012, 15:21
17 pro 2012, 15:58
divna je
decentna, jednostavna i nježna... najljepši spoj
iskreno, meni je tvoja puno ljepša od one koja je osvojila prvu nagradu, uopće ne znam po čemu je ona bolja, osim ako nisu i jeli te torte pa ocjenjivali okuse eventualno tj. ono što mi ne vidimo... jer ova tvoja je vidljivo najurednija ( btw... slova su ti mrak, identična originalu
), a po meni i najljepša po dizajnu... ali, dobro, ja volim manje kičaste torte, možda je u tome grmu zeko
čekamo tvoje divne uratke za baku, mogu misliti kako je samo to lijepo ispalo, s obzirom da su tu i emocije upletene

kasnije sam malo sfušarila na tijelu jer mi je previše vremena oduzelo lice, ali nisam više mogla ispravljati... nije to baš to, ali su gosti bili jako zadovoljni, a slavljenice van sebe... to je cijela bit, zar ne?17 pro 2012, 16:30
:*
No nema veze, htjela sam se malo odmoriti i osvojiti vikend
ali ni ovak nije loše. 
Nadam se da ste sad svi ozdravili. Moj maleni ima upalu uha. Upravo idemo pedici.
17 pro 2012, 17:07

17 pro 2012, 18:17
tinchis uistinu prava si majstorica...
sve pohvale
torte su predivne....mrđi
snješkići su baš slatki......
17 pro 2012, 20:28
može li recept za trostruki užitak? Onako po slici se čini kremasta i fina...
17 pro 2012, 23:09
18 pro 2012, 09:59
ne mora uvijek biti nakinđurena, meni su draže te jednostavnije
ali se uopće nisam sjetila prilagoditi ga torti, a stvarno nema razloga zašto ne
tako i ja uvijek, dodam još jedan biskvit gore ekstra na vrh zbog stabilnosti torte i glatkoće pokrivke
18 pro 2012, 11:03
18 pro 2012, 11:33
Balu je napisao/la:Hvala za odgovor!
Zanima me, koliko brzo stigne narucena roba s Dore? I dali mogu platiti sa EUR (iz inozemstva), a da pošalju robu u HR?
Znaci, te tekuce boje su najbolje za bojenje? A jel se ima sto obojiti sa onom malom kolicinom boje, mislim jel jaka toliko da imam za jednu prosjecnu tortu, ako bi narucila plavu, crvenu, zutu i crnu?
i više su nego dovoljne za jednu tortu. Ja koja radim puno torti imam ih po nekoliko mjeseci, za desetke torti pa i više tak da nemaš brige.