12 ožu 2013, 22:32
Floribunda je napisao/la:tinchy imas moj naklon do ispod asvalta.torte su ti savrsene...
13 ožu 2013, 10:31
pčelica_maja_23 je napisao/la:bornice daj slike tih sa slagom jer ja uglavnoom koristim šlag i škicam ticino!!!
14 ožu 2013, 22:01
14 ožu 2013, 23:30
15 ožu 2013, 11:44
15 ožu 2013, 14:34
Xbeammama je napisao/la:borniceeeeeeeeeeeeeeeee, čekamo fotke. Ne moraju biti savršene da bi bile lijepe, a za ideju (što je naslov topica) prolazi sve.
15 ožu 2013, 14:45
pčelica_maja_23 je napisao/la:bornice daj slike tih sa slagom jer ja uglavnoom koristim šlag i škicam ticino!!!
16 ožu 2013, 08:55
16 ožu 2013, 15:58
) je da sad imamo veliku zutu buba-maru i malu crvenu
, tek sad idem dekorisati.
16 ožu 2013, 16:05
16 ožu 2013, 16:13
16 ožu 2013, 19:02
16 ožu 2013, 19:47
16 ožu 2013, 20:00






:
16 ožu 2013, 20:04
, posebno barbie, moje cure bi otkinule na nju.16 ožu 2013, 20:07
.
16 ožu 2013, 20:07

16 ožu 2013, 20:11
.
16 ožu 2013, 20:14
16 ožu 2013, 20:38
16 ožu 2013, 20:59
16 ožu 2013, 21:01
. Ali meni je ukusniji slag...
16 ožu 2013, 21:19



16 ožu 2013, 23:12
Xmmar je napisao/la:ne mogu si ni zamislit da to nacrtam
16 ožu 2013, 23:27
. Koju tortu/smjesu si radila?
.
16 ožu 2013, 23:54

17 ožu 2013, 12:07
17 ožu 2013, 15:50
17 ožu 2013, 16:28
17 ožu 2013, 16:48