Sada je: 26 kol 2026, 22:46.
Moderatori/ce: nevenera, ivana7997
uf, za ovo bih morala dugo cekati,bubica11 je napisao/la:nadjem vremena za vjezbanje,mogu ih ostaviti kuci sto prije nije bilo moguce.
pliz, potpisujem olju i nis' ti ne vjerujem.Dudley je napisao/la:Ooo vjeruj mi da sam u jednom trenutku bila sva okruglasta.







) potpisati 
vaga stoji već tjednima.

teutonija je napisao/la:Meni sve ide u trbuh, mršave mi noge, guzice uopće nemam, ali trbuh![]()


Meni je to, samo po sebi, dovoljno. Građena sam onako baš ženski, imam poveće grudi, normalnu pozadinu, sa stomakom. Noge su mi jača strana.


....



she je napisao/la:Ja ću samo da mahnem![]()
Vrtim se u krug pokušavajući da nađem adekvatno rešenje za rešavanje problema zbog kog imam pristup na ovaj topic![]()
U down-u sam....
olja2208 je napisao/la:she, ma ja mislim da kad dođe ljepse vrijeme i budemo vise vani i u pokretu, da necemo imati vremena toliko se natrpavati, i da ce se i ovo sto nam je obezbijedilo pristup na ovom topicu polako topiti.
ali ova zima nikako da ode.




koja doji?olja2208 je napisao/la:je l' bi mogla proc' za mamu sitne djece?

Kuha se na sve strane,kako odoliti.
malo se bojim ovog "odmora" no valjda cu paziti...
danni je napisao/la:ja nisam ozbiljna kad je dijeta u pitanju ali me svejedno zanima.,.....
dudley, kako si uspjela ubit apetit?

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.