11 ruj 2013, 09:18
11 ruj 2013, 17:00
BTW nama je doktorica zabranila guglanja, jer ponekad google nije prijatelj
12 ruj 2013, 17:04

12 ruj 2013, 17:06
12 ruj 2013, 19:59
onda smo otisli na salatu pa je tamo dermatologinja rekla da nije xantogranulom (ne znam po cemu je to ona zakljucila) nego histiocitoza ili mastocitoza
12 ruj 2013, 22:26
12 ruj 2013, 22:46
14 ruj 2013, 18:10
15 ruj 2013, 21:31
15 lis 2013, 20:36
24 stu 2013, 14:10
02 lip 2014, 23:25
05 lip 2015, 08:04
15 srp 2016, 13:20
, kako se nosite s tim?jel imate nekih većih problema osim kožnih obilježja?