Tema je zaključana

Re: Kuhamo u veljači

14 vel 2015, 22:11

Na rođendanu pizza i lazanje

Re: Kuhamo u veljači

15 vel 2015, 16:35

Pileća juha, složenac od karfiola, umaka za lazanje i bešamela, svježe zelje na salatu.

Sutra će biti juha, lazanje, zelje.

Re: Kuhamo u veljači

15 vel 2015, 17:06

Opet na rođendanu: ajngemacht juha, pire, 2 vrste mesnih rolada, umak od gljiva, zel. salata, ferero torta, baklava, lažna mađarica :ajme

Re: Kuhamo u veljači

15 vel 2015, 18:20

pileca juha sa ribancima, dinstana piletina a kao prilog siroki rezanci. za desert dijeta ( dosta pojedenih svatovskih kolaca i torti) :liza

Re: Kuhamo u veljači

16 vel 2015, 10:34

Subota ostaci rižota i piletine od petka.
Nedjelja, pečena patka, mlinci zelena salata.
Danas ajngemahtec juhica i pečene kineske rolice s povrćem i piletinom.

Re: Kuhamo u veljači

16 vel 2015, 10:35

jučer smo imali krmenadle u rolu sa svim mogućim povrćem; krumpirima, paradajzićima, tikvicom, balancanima, gljivama, komoračem, paprikom i ljubičastim lukom (mislim da je to sve :lol)
Juha naravno bistra, fina od mišića pa smo i taj mišić u juhi pojeli sa slašću. Poslije mačje oči koje su izdržale hrabro i nepokolebljivo do 19 sati. U 19 ih više nije bilo :nata

Danas čobanac

Re: Kuhamo u veljači

16 vel 2015, 15:27

Jučer šnicle u saftu i bijela palenta. Danas varivo od leće i ječma. :)

Re: Kuhamo u veljači

16 vel 2015, 15:34

Povrtna juha (pasirana), piletina s grill tave, pomfrit, leši bijeli kupus začinjen bijelim lukom i maslinovim uljem (i uz njega za prilog palenta).

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 15:52

leća

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 15:52

varivo od kelja i kvinoje i pileća prsa na tavi. kaže s. : ručak za tisuću :yess :lol

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 16:00

Pileca juhica, pohano pilece meso, pire i umak od rajcice

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 16:00

bolonjez i spageti.

a meni pureci zabatak na trakice, sa baby mrkvom, kuhanom brokulom, paprikom zelenom i kvinojom (sve u woku, sa malo soja sosa).
salata zelena sa slanutkom.

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 18:25

Riblja juha s komadićima ribe, frigani moli, blitva s krumpirom.

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 18:35

Piletina na naglo u grill tavi, dinstani grašak, zelena salata. Za desert se upravo dijete i ja spremamo raditi fritule :joy

Re: Kuhamo u veljači

17 vel 2015, 20:23

Krem juha od brokule, krmenadli na naglo

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 06:39

Juha i zeljanica.

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 10:27

danas smo na postu :nata

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 12:16

Ajngemahtec , a ima i krafni. :gigl

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 12:17

i kod nas post danas

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 12:54

Takodjer post

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 13:20

postite baš po P.S-u?
:klanja

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 13:33

Kako nam djeca nisu bila kući posljednjih nekoliko dana, mm i ja smo jeli u prolazu i eventualno :zub
Danas se jedno vratilo i poželjelo žapca u rupi i špinat, a ja ispunjavam želje.
Sutra će vjerojatno biti složenac od riže s kuhanim jajima i kobasicama ako ostanu od danas. Ako ne ostane niti jedna kobasa, pitaću opet šeficu koje su joj želje ;)

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 14:03

buzara od kozica i pašta

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 14:09

VIPmama je napisao/la:postite baš po P.S-u?
:klanja


po psu se posti tako da se jednom dnevno do sita najedeš (ako je nemrs, onda se ne jede meso, nego druga hrana) a ostala dva obroka nešto sitno ćalabrcneš. ;)
o kruhu i vodi ne mogu, srušila bih se, treba brinut o petero! a i nisam karakter :nata

tako da je kod nas danas za ručak grah salata, krumpir salata i neka riba koju će mm sad donijeti.
od ovog svega, moja ekipa bira što će pojesti, jer ne vole svi sve. neki ne vole grah, a neki ne vole ribu. a ja, ko drele, jedem sve! :nata

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 14:13

Nedjelja i ponedjeljak cobanac.
Jucer cordon blueu (pecnica) i pire, kiseli krastavci.
Danas fasiranci (opet pecnica) i rizi bizi, zelena salata.

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 14:25

Ma kakav ps, kod nas juha od rajcice, oslic pod folijom i krumpir salata

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 15:11

zapečena tjestenina sa kravljim sirom, matovilac

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 16:34

I danas krem juha od brokule, sardine

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 17:31

Pašta na pomidore, frigani moli (da, mi ih baš volimo :lol ) i zelena salata.

Re: Kuhamo u veljači

18 vel 2015, 22:06

danas:
paradajz supa
lazanje sa fasiranim mesom
tjestenina sa tunom
domaći pilav (jeriščev) za Saru
punjene paprike i paradajz by mm mama

slatko:
griz knedle sa višnjama i čokoladni kolač sa karamelom (sinoć pravila)
Tema je zaključana