Sada je: 25 lip 2026, 00:16.
Moderator/ica: medo14


- "kupovni" ispiti su ujednačeniji (inače se može netko buniti da nisu reprezentativni, da su preteški itd) - osim toga, iz nekih je predmeta lako izdiktirati pitanja - za druge se u "kupovnima" nude i odgovori na zaokruživanje pa olakšava i rješavanje i ispravljanje (odnosno objektivnost ispravljanja
). Osim toga, prepisivanje zadataka s ploče oduzima vrijeme za rješavanje. To da bi prof trebali sami kopirati zadatke je good joke u situaciji školskog obilja 


sve više postajem svjesna toga
posebno kad mi juniorka dođe doma s prijetećim pogledom jer joj nisam potpisala suglasnost za te naj listiće a danas je bio zadnji dan

Izostanke iz Škole učenici su dužni opravdati valjanim dokumentom izdanim od liječnika ili
medicinske ustanove ili ispričnicom roditelja. Do tri dana izostanak se može opravdati
ispričnicom roditelja. Učenik je dužan dokument predati razredniku u roku od pet dana od
dana kad je prestao razlog za izostanak iz Škole.
nadam se da će nastaviti biti marljiv kao i do sad.





Dobri andjeo je napisao/la:Inace kemijom su odusevljene . Za sad . Al svida im se i uciteljica i to bi moglo bit ok .
to je veća trauma nego matka 
Dobri andjeo je napisao/la:Imamo li kakvih novosti kad pocinje strajk?








Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.