palunkica je napisao/la:Po mom mišljenju taj prijemni nosi puno premalo bodova.
A mene užasava količina onih koji imaju 1 i 2 boda. Jer su to sve bili superodlikaši.
Inače i nije bila takva navala, 200 i nešto ih primaju bilo ih je 300, to je 1,5 na jedno mjesto
To jos ne znamo jesu li bas ti superodlikasi. Test su pisali svi s rasponom bodova od 83 pa do 75. Koji su od njih lose odnosno dobro napisali cemo tek vidjeti.






