- i kod mene isto 
Sada je: 24 lip 2026, 04:03.
- i kod mene isto 
Mirci je napisao/la:pa ne vjerujem- i kod mene isto
i opet salate zelene i paprikaste
Ina66 je napisao/la:ali sam krivi paket izvadila iz zamrzivača

JiA je napisao/la:I kod mene kelj.
Grah za sutra i prekosutra.

kupila sam kobase danas Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.