Stranica: 1/1.
putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 11:20
Postao/la mama njonji
Gospojica se friško skinula iz pelena i po doma to super funkcionira sa običnim tutama. Za sad odbija dasku na wc, al ni ne forsam je, super da želi uopće na tutu.
E, sad - kako vani? Starijeg smo skinuli usred ljeta i nije bilo puno brige oko toga, bili smo na moru i nikakvo pomagalo nam nije trebalo.
Zanima me kad se nađemo vani (kod nekog, u zatvorenom prostoru, bilo gdje...), a ne želi na wc, boji se, samo na tutu. Isplati li se kupovati putnu kahlicu koje sam vidjela da postoje ali po prilično paprenim cijenama? Ili ste vi to riješili nekako drugačije?
Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 12:21
Postao/la † Volvo
Imali tu putnu, u NAMI je bila najpovoljnija, kasnije se umjesto tih nekih specijalnih vrećica može krenuti s običnima (dok ih Holy ne ukine skroz

) - nedostatak je što je majušna, niska skroz pa malo više dijete dođe koljenima do brade kad zasjedne

- prednost je što je majušna, sklopiva pa se lako ponese

Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 12:36
Postao/la mama njonji
hvala! budem pogledala u Nami
sto se tice visine, mojoj to nece biti problem, mrvica je

Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 12:37
Postao/la mama njonji
zaboravih pitati: jel se to lako (brzo) rasklopi i smontira ta vrećica?
Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 13:38
Postao/la † Volvo
Skroz lako, putna tuta za dummiese

(mislim, nisam naročito vješta ali sam bez problema rukovala s tim) - otišla je pred već dosta vremena mojoj frizerki i njoj je, veli, spretna
Original vrećica je u stvari s nečim unutra kao pelenom za skupljanje tekućine a kako je nama uglavnom služila u one druge svrhe

bilo je lako i s običnim vrećicama

Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 13:46
Postao/la mama njonji
hvala

Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 13:48
Postao/la tanjabb
I mi ju imamo (jos od Lukasa), stavljali smo takodjer obicne vrecice, vrlo lagana za sklapljanje.
Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 14:53
Postao/la teutonija
I mi ju imali, tu iz NAME

, prosljedili dalje ,i stvarno je

Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 15 svi 2012, 23:00
Postao/la servuz
Nama je ta putna nosa jedna od smislenijih kupovina.Svuda je teglimo.
Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 10 ruj 2012, 22:33
Postao/la cookie
genijalna, kad je M počela koristiti bila nam je ful korisna. sjećam se jedne zgode kad smo bili na putovanju u Rimu, mrak pao, a mi se još šetamo s kolicima. Kad je rekla da mora kakati, mi smo stavili tutu na krpu na sjedalicu od kolica, otvorili pokrivalo za kišu i sve to prekrili maramom. imala je pravi zaklonjeni wc

Re: putna tuta (kahlica)
Postano: 11 ruj 2012, 09:53
Postao/la morena
Nisam do sad čula da postoje "putne" tute. Uglavnom, mi smo neko vrijeme ako bi nekud išli, vozili u autu običnu tutu koju imamo za po doma
