Stranica: 1/1.

Baranje za usvojenje - Makedonija

Postano: 10 ruj 2007, 12:16
Postao/la Arkana10
za clanove naseg foruma iz Makedonije
ovo sam sada nasla
Baranje za posvojuvanje

site je odlican... preporucujem... i sretno!!!

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

Postano: 25 lip 2009, 21:17
Postao/la rosmari36
Ma, da..ali ga treba zanti pročitati!:-)

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

Postano: 26 lip 2009, 09:24
Postao/la Arkana10
to je za cure iz Makedonije, t.j. koje znaju makedonski ;)
koliko znam kod nas nije dozvoljeno usvajanje iz inozemstva. t.j. postoje druge procedure.

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

Postano: 26 lip 2009, 11:02
Postao/la Beppa Joseph
ni ja ne razumijem, ali nadam se da će site biti od koristi svim potencijalnim posvajateljima :zivili

Re: Baranje za usvojenje - Makedonija

Postano: 26 lip 2009, 21:15
Postao/la Arkana10
da pojasnim ;)
stranica je jedna od onih koje nude usluge na jednom mjestu. tu ima telefona i web stranica od svih relevantnih centara za posvajanje u Makedoniji, kao i sve sto treba od dokumenata da se pocne postupak.
ako nekome treba mogu prevesti, nije problem ;)