Stranica: 1/6.

Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 29 lis 2012, 20:20
Postao/la ančica28
Ovo je moj tisućiti post i mogu s ponosom reći da sutra nas čeka nešto novo, nešto drugačije. Nadam se da će to biti prva stepenica u ostatku našeg života. Sutra mm i ja idemo na prvi razgovor u CZSS kako bi postali posvojitelji i uspjeli posvojiti jednog malog anđela. Malo smo uzbuđeni, ali vjerujemo da će sve biti dobro :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 29 lis 2012, 20:54
Postao/la modesty blaise
Mora bit sve dobro.. Sretnooo do neba :joy :joy :joy :joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 29 lis 2012, 23:14
Postao/la danijela81
želim vam svu sreću ovog svijeta :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 29 lis 2012, 23:32
Postao/la Anika30
ančice - neka vam se i nebo smiluje :moli

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 29 lis 2012, 23:34
Postao/la Dory
Sretno :)

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 29 lis 2012, 23:43
Postao/la Vicky & Mama
Sretno! :joy
To je nešto prekrasno, najljepše šta može biti i za vas i za dijete! :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 09:15
Postao/la Duga
Drago mi je što sam otvorila ovaj topic, želim vam svu sreću ovog svijeta :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 10:26
Postao/la lilipop
Zelim ti puno srece
I da sto prije budete roditelji :proljece

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 10:35
Postao/la suncica77
Anci sretno do neba i nazad ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ljubim te :kiss :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 10:43
Postao/la Trini
Anika30 je napisao/la:ančice - neka vam se i nebo smiluje :moli


:moli

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 10:45
Postao/la nevenera
sretno :joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 10:46
Postao/la Nana1971
:luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 11:08
Postao/la Beppa Joseph
Samo hrabro :luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 11:09
Postao/la Potica
Sretno :luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 11:09
Postao/la Britney_25
Sretnoo, od srcaa!Kako je bilo? :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 11:55
Postao/la boysmama
ancice, sretno vam bilo :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 12:15
Postao/la nadicab
prekrasno :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 16:15
Postao/la Floribunda
ja tek sad vidim tvoj topic,tako mi je drago...nadam se da ces ubrzo postati mama jednog malog andjela...ili pak dva...zelim da ti ovo vrime cekanja sto prije prodje ,ako ti treba bilo sto slobodno mi se javi na pp!!!Pusa velika...bas sam sretna.... :kiss :kiss :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 16:18
Postao/la ruzicabon
i ja tek sad vidim, sretno draga od :luv :joy :joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 21:44
Postao/la ančica28
Hvala cure svima!!!!!! :vi
Flor, znaš da ću ti se javiti, ti si mi uzor u posvajanju, i mi smo razmišljali najprije udomit ako treba pa onda posvojit.
Bili smo danas na prvom razgovoru, baš sam bila uzbuđena, mm cool-bodrio me nek samo budem što jesam, tak je i bilo. Imali smo razgovor s psihologicom i soc radnicom, pitali su nas naše opće podatke, pa podatke o obitelji (kad je tko rođen, s čime se bavi, ...) Ja sam znala datume rođenja od mm-ove obitelji, a on o poslu mojih roditelja, psihologica je rekla da joj je baš slatko kako ja znam podatke o njegovima, a on o mojima. Pitali su nas kakvo smo djetinjstvo imali, čime se bavimo, o hobijima, da li smo zdravi, o prihodima, što posjedujemo, koliko znamo o djeci tj koliko smo bili u kontaktu s djecom,...2 sata smo bili na razgovoru i razgovor je bio jako ugodan. Na kraju su nas pitali kako bi odgajali dijete i rekla sam naravno puno ljubavi i puno kvalitetnog vremena s djecom. Sviđalo im se što radim s djecom i pitali su me svašta o mom poslu.
Na kraju su nam rekle kako su sigurne da ćemo biti dobri roditelji i zato jer dolazimo iz skladnih obitelji (roditelji u braku, živimo s njegovima). Naravno, pitale su nas kakvo bi mi dijete, pa smo rekli do 5 god. starosti, ostalo nam je svejedno. Naravno, svi bi što mlađe dijete pa se i mi potajno nadamo, ali ne isključujemo i malo starije. Naravno, ne mogu se zamisliti da posvojimo nekakvog 10-godišnjaka pošto mi je 30 god, ali možda jednog dana kad budemo već imali djece, tko zna.
Sad čekamo da nam dođu u posjetu nakon ovih praznika, ima da se kuća blista!!!!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 22:08
Postao/la mare30
Super draga! Baš mi je drago šta je sve prošlo glatko i želim vam puuuuno sreće i što skorije ostvarenje sna!!!! :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 22:37
Postao/la tamara1981
Ančice,nemaš pojma koliko mi je drago vidjeti tvoju objavu.Želim vam puno sreće,i da brzo postanete roditelji. :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 30 lis 2012, 22:42
Postao/la doja
Želim ti da ti se snovi ostvare i da što prije zagrlite svoje djetešce :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 31 lis 2012, 00:22
Postao/la Anika30
Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom :) , jesu li govorili što s rokovima?

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 31 lis 2012, 10:14
Postao/la † nina i nika
ancice predivno!!! :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 31 lis 2012, 10:26
Postao/la lilipop
Ancice, osjecam entuzijazam kroz redove koje pises :srca
Tako i treba,samo naprijed

Drago mi je da ste imali ugodan razgovor.
Lakse je ako imas dobar tim strucnjaka koji ce te vodii kroz postupak.
Najvaznije je da budete iskreni i sve ce biti ok.

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 31 lis 2012, 19:04
Postao/la ančica28
Anika30 je napisao/la:Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom :) , jesu li govorili što s rokovima?

Na kakve rokove točno misliš? Čekali smo 2,5 mjeseca od slanja molbe do prvog razgovora, ali je soc radnica obećala da će ostalo ići brže!!! Ok, znamo čekati, čekamo već 6 godina na bebu tako da smo strpljivi :) . Baš uživam u toj situaciji, vjerujem da neće biti problem da dobimo zeleno svjetlo za posvajanje! Dugo smo o tome razmišljali, pomalo me bilo strah jer ja nisam zaposlena (radim na ugovor o djelu), ali nisu ništa rekli za to, pitali su nas za prihode i da li imamo kredit (nemamo) pa na kraju i ne ispadne tak loše sve skupa. Pitali su nas tko je to inicirao pa je mm rekao kako smo oboje nekako o tome razmišljali dok se nismo konačno odlučili, ali da smo uvijek bili za! Baš me iznenadio. :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 31 lis 2012, 19:17
Postao/la Arkana10
zelim vam svu srecu :luv :luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 31 lis 2012, 20:44
Postao/la Zwerka
Sretno!!
I neka vam dani sto prije postanu jos divniji i suncaniji u troje!! :le

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

Postano: 01 stu 2012, 19:35
Postao/la ivana1108
želim ti svu sreću ovog svijeta....uskoro ćeš biti MAMA... :dada :dada :kiss