Stranica: 1/6.
Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 29 lis 2012, 20:20
Postao/la ančica28
Ovo je moj tisućiti post i mogu s ponosom reći da sutra nas čeka nešto novo, nešto drugačije. Nadam se da će to biti prva stepenica u ostatku našeg života. Sutra mm i ja idemo na prvi razgovor u CZSS kako bi postali posvojitelji i uspjeli posvojiti jednog malog anđela. Malo smo uzbuđeni, ali vjerujemo da će sve biti dobro

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 29 lis 2012, 20:54
Postao/la modesty blaise
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 29 lis 2012, 23:14
Postao/la danijela81
želim vam svu sreću ovog svijeta

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 29 lis 2012, 23:32
Postao/la Anika30
ančice - neka vam se i nebo smiluje

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 29 lis 2012, 23:34
Postao/la Dory
Sretno

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 29 lis 2012, 23:43
Postao/la Vicky & Mama
Sretno!
To je nešto prekrasno, najljepše šta može biti i za vas i za dijete!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 09:15
Postao/la Duga
Drago mi je što sam otvorila ovaj topic, želim vam svu sreću ovog svijeta

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 10:26
Postao/la lilipop
Zelim ti puno srece
I da sto prije budete roditelji

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 10:35
Postao/la suncica77
Anci sretno do neba i nazad ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ljubim te

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 10:43
Postao/la Trini
Anika30 je napisao/la:ančice - neka vam se i nebo smiluje


Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 10:45
Postao/la nevenera
sretno

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 10:46
Postao/la Nana1971
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 11:08
Postao/la Beppa Joseph
Samo hrabro

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 11:09
Postao/la Potica
Sretno

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 11:09
Postao/la Britney_25
Sretnoo, od srcaa!Kako je bilo?

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 11:55
Postao/la boysmama
ancice, sretno vam bilo

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 12:15
Postao/la nadicab
prekrasno

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 16:15
Postao/la Floribunda
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 16:18
Postao/la ruzicabon
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 21:44
Postao/la ančica28
Hvala
cure svima!!!!!!
Flor, znaš da ću ti se javiti, ti si mi uzor u posvajanju, i mi smo razmišljali najprije udomit ako treba pa onda posvojit.
Bili smo danas na prvom razgovoru, baš sam bila uzbuđena, mm cool-bodrio me nek samo budem što jesam, tak je i bilo. Imali smo razgovor s psihologicom i soc radnicom, pitali su nas naše opće podatke, pa podatke o obitelji (kad je tko rođen, s čime se bavi, ...) Ja sam znala datume rođenja od mm-ove obitelji, a on o poslu mojih roditelja, psihologica je rekla da joj je baš slatko kako ja znam podatke o njegovima, a on o mojima. Pitali su nas kakvo smo djetinjstvo imali, čime se bavimo, o hobijima, da li smo zdravi, o prihodima, što posjedujemo, koliko znamo o djeci tj koliko smo bili u kontaktu s djecom,...2 sata smo bili na razgovoru i razgovor je bio jako ugodan. Na kraju su nas pitali kako bi odgajali dijete i rekla sam naravno puno ljubavi i puno kvalitetnog vremena s djecom. Sviđalo im se što radim s djecom i pitali su me svašta o mom poslu.
Na kraju su nam rekle kako su sigurne da ćemo biti dobri roditelji i zato jer dolazimo iz skladnih obitelji (roditelji u braku, živimo s njegovima). Naravno, pitale su nas kakvo bi mi dijete, pa smo rekli do 5 god. starosti, ostalo nam je svejedno. Naravno, svi bi što mlađe dijete pa se i mi potajno nadamo, ali ne isključujemo i malo starije. Naravno, ne mogu se zamisliti da posvojimo nekakvog 10-godišnjaka pošto mi je 30 god, ali možda jednog dana kad budemo već imali djece, tko zna.
Sad čekamo da nam dođu u posjetu nakon ovih praznika, ima da se kuća blista!!!!
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 22:08
Postao/la mare30
Super draga! Baš mi je drago šta je sve prošlo glatko i želim vam puuuuno sreće i što skorije ostvarenje sna!!!!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 22:37
Postao/la tamara1981
Ančice,nemaš pojma koliko mi je drago vidjeti tvoju objavu.Želim vam puno sreće,i da brzo postanete roditelji.

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 30 lis 2012, 22:42
Postao/la doja
Želim ti da ti se snovi ostvare i da što prije zagrlite svoje djetešce

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 31 lis 2012, 00:22
Postao/la Anika30
Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom

, jesu li govorili što s rokovima?
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 31 lis 2012, 10:14
Postao/la † nina i nika
ancice predivno!!!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 31 lis 2012, 10:26
Postao/la lilipop
Ancice, osjecam entuzijazam kroz redove koje pises
Tako i treba,samo naprijed
Drago mi je da ste imali ugodan razgovor.
Lakse je ako imas dobar tim strucnjaka koji ce te vodii kroz postupak.
Najvaznije je da budete iskreni i sve ce biti ok.
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 31 lis 2012, 19:04
Postao/la ančica28
Anika30 je napisao/la:Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom

, jesu li govorili što s rokovima?
Na kakve rokove točno misliš? Čekali smo 2,5 mjeseca od slanja molbe do prvog razgovora, ali je soc radnica obećala da će ostalo ići brže!!! Ok, znamo čekati, čekamo već 6 godina na bebu tako da smo strpljivi

. Baš uživam u toj situaciji, vjerujem da neće biti problem da dobimo zeleno svjetlo za posvajanje! Dugo smo o tome razmišljali, pomalo me bilo strah jer ja nisam zaposlena (radim na ugovor o djelu), ali nisu ništa rekli za to, pitali su nas za prihode i da li imamo kredit (nemamo) pa na kraju i ne ispadne tak loše sve skupa. Pitali su nas tko je to inicirao pa je mm rekao kako smo oboje nekako o tome razmišljali dok se nismo konačno odlučili, ali da smo uvijek bili za! Baš me iznenadio.

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 31 lis 2012, 19:17
Postao/la Arkana10
Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 31 lis 2012, 20:44
Postao/la Zwerka
Sretno!!
I neka vam dani sto prije postanu jos divniji i suncaniji u troje!!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan
Postano: 01 stu 2012, 19:35
Postao/la ivana1108