Mononukleoza
Postano: 17 lis 2016, 16:04
Evo dijagnosticirano mi je kćeri od 11 godina, sutra idemo kod infektologa za daljnju obradu. Nju boli grlo ( zbog toga sam je i odvela u pedijatrice), i umorna je.
Kakva su vaša iskustva, koliko traje oporavak, prehrana...
Kakva su vaša iskustva, koliko traje oporavak, prehrana...
jedno 5-7 dana užasno, nakon toga brz oporavak. 