Stranica: 1/1.

Olovka za oči

PostPostano: 02 svi 2011, 14:24
Postao/la Gabrić
Treba mi savjet. Nedavno sam se ofarbala u srednje blond boju sa svjetlijim pramenovima. Imam svijetlu put i zelene oči. S obzirom da sam dosta posvijetlila kosu u odnosu na prije, treba mi neka olovka za oči da ih jače istaknem. Nisam nešto vična šminkanju, a i nemam previše vremena. Imali tko kakav prijedlog što se tiče boje koja bi mi pristajala ili neku ideju kako da ih istaknem uz minimum truda i vještine? :kiss

Re: Olovka za oči

PostPostano: 02 svi 2011, 15:33
Postao/la holy
Tamno zelena olovka recimo Biguine (nekako fino se razvlaci) i obavezno uvijac za trepavice + maskara :)

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 10:34
Postao/la Trini
Vidis, ja nikad ne bih na zelene oci predlozila tamno zelenu olovku jer se moze dogoditi da se nijanse ne poklapaju. Koristila bih brončanu ili neku svijetlo zeleno/sivo nijansu, da otvori oci.

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 10:46
Postao/la tanjabb
Broncana ili ljubicasta

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 11:13
Postao/la titirlica
gabrić ja imam plave pramenove i zelene oći :plavusa najljepše mi stoji zelena olovka koja vuće na tamno zeleni tirkiz ili ljubičasta :dada
zemljane boje, brončane i sl. KATASROFA izgledam ispijeno i kao da se nisam ni namazala :dunno

jednom sam bila na profi šminkanju (šminkala me cura koja radi sa COSMO i ELLE) ,nanjela mi je ljubičasto sjenilo i zelenu olovku, puno crne maskare i to je bio PUN POGODAK...tak sam si bila zgodna :mrgreen

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 11:20
Postao/la Rimaithor
ja imam zelene oči i platinastu kosu. :plavusa Najbolje izgledaju sa sivim tonovima, paše i smeđa ali je ja ne volim. :ajme
Tamno ljubičasta isto izgleda ok.
crnu bi trebalo izbjegavati ali ja jako volim blagi smokey eyes :cool

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 11:23
Postao/la Gabrić
Hvala na prijedlozima. :kiss
Ljubičasta olovka me zanima. Gdje ih ima? Čija?

Sivu sad koristim, u stvari srebrnu, ali sad mi je presvijetla. Pretpostavljam neka tamnija nijansa sive?

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 14:55
Postao/la tanjabb
Dior Cryon eyeliner br. 893
slika

Re: Olovka za oči

PostPostano: 03 svi 2011, 22:22
Postao/la titirlica
ja sam ljubičastu kupila od colistara , ali ima i jeftinijih ...vidjela sam i od essence-a

Re: Olovka za oči

PostPostano: 04 svi 2011, 11:30
Postao/la Gabrić
Hvala, odoh u šoping. :kiss

Re: Olovka za oči

PostPostano: 12 vel 2020, 22:30
Postao/la Jovana_ŠI
Essence i Wibo su mi ok, volim ponekad samo nanijeti tirkizni potez olovkom na kapak...