Stranica: 1/1.
pramenovi
Postano: 06 srp 2012, 08:05
Postao/la lilipop
Dobro jutro
Mogu li izvlačiti pramenove ( u kućnoj radinosti) sa 6 % hidrogenom i blanšom?
Kosu sam "sredila" čestim tretmanima,
pa bih ovaj put pokušala sa manje agresivnim hidrogenom
Ima li neki provjeren recept sa poboljšanje kose ?
Re: pramenovi
Postano: 06 srp 2012, 08:42
Postao/la petunia
Ostavi se kućne radinosti, hidrogena i blanša
(Ja to iz iskustva

tek s pravom frizerkom imam onakve pramenove i boju i frizuru kakve hoću a bez slame na glavi)
Re: pramenovi
Postano: 06 srp 2012, 08:48
Postao/la IINA
lilipop je napisao/la:Ima li neki provjeren recept sa poboljšanje kose ?
Ima, a početak je izbjegavanje kućnih vratolomija sa
kemijom.

Re: pramenovi
Postano: 06 srp 2012, 08:58
Postao/la Hajdi
Potraži dobar salon koji radi pramenove folijama, to je meni davalo najbolje rezultate. Istovremeno su mi dali po tri-četiri boje, npr moju prirodnu, pa jednu svjetliju, jednu tamniju, i učinak je vrlo prirodan.
Re: pramenovi
Postano: 06 srp 2012, 09:04
Postao/la Masha
Meni se kosa oporavila tek kad sam se potpuno riješila pramenova.
Re: pramenovi
Postano: 07 srp 2012, 11:21
Postao/la lilipop
Znaci, da ne kemijam nista samostalno...
Hajdi je napisao/la:Potraži dobar salon koji radi pramenove folijama, to je meni davalo najbolje rezultate. Istovremeno su mi dali po tri-četiri boje, npr moju prirodnu, pa jednu svjetliju, jednu tamniju, i učinak je vrlo prirodan.
Ovo mi zvuci kao dobra ideja
Re: pramenovi
Postano: 07 srp 2012, 12:45
Postao/la petunia
Hajdi je napisao/la:Potraži dobar salon koji radi pramenove folijama, to je meni davalo najbolje rezultate. Istovremeno su mi dali po tri-četiri boje, npr moju prirodnu, pa jednu svjetliju, jednu tamniju, i učinak je vrlo prirodan.
Tako radi i meni moja. I to ne na gornje slojeve kose, nego kao ispod. Mislim da je to "ombre" ili tako nešto
Re: pramenovi
Postano: 07 srp 2012, 14:07
Postao/la Hajdi
Da, višebojno se radi po cijeloj glavi tako da se dobije slojevit učinak. Znam da su svojevremeno neki saloni zaračunavali svaku foliju posebno što je bolesno. Takvo farbanje pramenova jest malo skuplje ali ne bi smjelo biti toliko skupo.
Re: pramenovi
Postano: 12 ruj 2013, 14:25
Postao/la danni
ja oduvijek radim pramenove, svaka 3 mjeseca, i takvim rezultatom sam najzadovoljnija.
sad mi je stavila i neki preljev, da malo neutralizira moju prirodnu boju, jer mi se čini da mi je s godinama potamnila prilično

Re: pramenovi
Postano: 12 ruj 2013, 14:33
Postao/la Hajdi
Ovaj ombre efekt je prelijevanje boje od svijetlije prema tamnijoj po cijeloj dužini pramena, što može biti lijepo ali može i katastrofalno ispasti. Samo poguglajte "ombre hair".
Re: pramenovi
Postano: 12 ruj 2013, 15:15
Postao/la Rimaithor
Masha je napisao/la:Meni se kosa oporavila tek kad sam se potpuno riješila pramenova.
xxx
Re: pramenovi
Postano: 13 ruj 2013, 21:26
Postao/la fancy
Ja obozavam pramenove, ali su mi sprzili kosu, i sad sam na prinudnom odmoru

Sve varijante isprobane, od kucnih varijanti, preko sposonih i nesposobnih frizerki. Definitivno, drzi se frizerke

Re: pramenovi
Postano: 12 vel 2020, 22:22
Postao/la Jovana_ŠI
Super efekt se može dobiti uz Loreal Excellence boju, u setu ima češljić za rasporediti boju...
