Stranica: 1/1.

Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 11:21
Postao/la titirlica
Zna li netko gdje bi mogla kupiti PRAVI domaći med .Imate li nekog svog pčelara da ste sigurni da dobijete baš pravi čisti med :roll

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 11:24
Postao/la VIPmama
imam "svog", sigurna sam i znam što jedemo :mrgreen
Ali, ne radi na veliko, tak da ništ od preporuke :D

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 11:28
Postao/la titirlica
e ježiga onda :whew ja nikako da nađem nekog svog gospona od meda :mrgreen

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 12:16
Postao/la † nina i nika
ja imam jednog, ali moram pitat da li jos imaju jer je prosla godina bila slaba. Trazi 35kn za kilo.

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 12:17
Postao/la titirlica
nina plizzzz pitaj :kiss

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 13:06
Postao/la † nina i nika
Nista do iduceg vrcanja krajem 6 mj. Izgleda da je svima bila losa godina pa je potraga za medom.

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 13:14
Postao/la Kris2
Je, svima je loša, a i ova neće biti dobra obzirom na dugu zimu :roll

Re: Pravi MED

Postano: 10 ožu 2011, 13:23
Postao/la mamainana
i naš gospon od meda se riješio cijele berbe i prije 11 mjeseca :(
isto za preporučiti

Re: Pravi MED

Postano: 30 svi 2011, 20:14
Postao/la Zoila
znam dva pcelara, i isto kazu da je losa godina, pa ce cijene biti prilicno visoke. Ovaj tjedan bi trebali vrcati pa ako jos uvijek treba, javi.

Re: Pravi MED

Postano: 30 svi 2011, 22:34
Postao/la mirjana40
Mi smo vrcali u nedjelju ali predaleko si mi.Jedino ako ti netko ide za Osijek ili u blizinu.Usput,med ide sa cijenom gore-oko 40kn za kilu.

Re: Pravi MED

Postano: 31 svi 2011, 08:23
Postao/la jopic2
e

Re: Pravi MED

Postano: 31 svi 2011, 09:11
Postao/la titirlica
jopic2 je napisao/la:Titi, od sestrine šogorice tata se bavi pčelarstvom, mogu ti pitat ako želiš
:hahaha postat ću dilerica foruma :hahaha


:hahaha :hahaha Ima li nešto da ti nemaš , ti buš moja osobna dilerica :mrgreen