Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

Re: Petra,28 tj.,1100g,32cm

09 lip 2010, 16:27

kako nam je naša PETRA-STIJENA.....?????nadam se da ide na bolje i da ti je Bog dao snage da izguraš za obadvije.....i moram reći još jednom ;meni kažu da sam jaka što sam sve prošla al ima i jačih ,a ti si primjer jer svojoj Petrici daješ samo Ljubav.VELIKA PUSA :kiss :kiss :kiss :kiss :kiss

Re: Petra,28 tj.,1100g,32cm

18 lip 2010, 17:49

Nema novosti o Petrici (?), nadamo se da je ok i da ćemo se upoznati.
Pozdrav i pusica od Leonine mame. :kiss

Re: Petra,28 tj.,1100g,32cm

24 srp 2010, 12:19

ej zlatokosa kako nam je petra.nema vas već duuuugo na forumu.već sam se zabrinula.nadam se da ste dobro.i da sve ide svojim tokom.VELIKA PUSA :kiss

Re: Petra,28 tj.,1100g,32cm

02 kol 2010, 20:03

Pozdrav drage moje,čitam da me pitate za moju curicu,pa evo..kod nas ništa novo tj.ništa bolje..od proljeća smo gotovo stalno u bolnici na infuzijama i antibioticima..krene začepljen nos,pa povraćanje,besane noći i dani..3-4 dana ok,i sve ispočetka.Nema koje pretrage nismo radili,alergija nije,hm..al z asvaki slučaj pije granule Singular,treći krajnik joj zauzima 60% ždrijela,al nije za operaciju jer je preslaba,i tak konkretnog riješenja nema,a moja beba se i dalje pati..čak pomislim i da su zubi u pitanju jer idu sad kao ludi jedan za drugim,a nekako su s time i počeli ovi priblemi.S vježbama smo u veeeelikom zaostatku i to mi je najteže od svega jer mjesecima nismo vježbali zbog njenog teškog disanja..al neću vam se više žalit...borimo se i idemo dalje..svaki njen osmijeh je poticaj i snaga koja nas tjera naprijed ma koliko nam teško bilo...p.s. imate kakav dobar savjet kako da je zdebljam,probala pediasure,probala maltodextrin..ima li nešto iz domaće radinosti i provjereno..problem je naime što ona količinski vrlo malo jede i ne zna žvakati... :mah

Re: Petra,28 tj.,1100g,32cm

04 kol 2010, 22:53

ja vam se divim,al istina svaki pomak i svaki osmjeh djeteta je ono što nas gura naprijed....petra je mala slatkica i veeeeeeeliki borac i zato vam šaljemo VELIKU :kiss I JEDAN VELIKI :grligrli
Odgovori