Sada je: 24 lip 2026, 12:29.

Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 09 ruj 2008, 19:20

Joj kakva je to slatka krofnica :3srca pa on izgleda kao da ima 7,8 mjeseci.
Zbilja je prekrasan,tako sladak :proljece faca kad se ljuti je svijetska :cool
I cini mi se da je to tatino djete :naughty
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la MaMi » 09 ruj 2008, 19:27

Kako je zgodan ovaj mali razdrljeni. :3srca
Ukrali ste nam žirafu. :naughty
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la zauvijekmama » 09 ruj 2008, 19:41

Ajme koja lijepa i velika beba... :3srca
To je onaj isti mali mis s pocetka price???....Kako je narasao!
Mijenjaj avatar pod hitno...stavi onu slikicu sa zirafom...predivna je!
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 09 ruj 2008, 21:44

je, je to je apsolutno tatin sin, ja sam ga samo rodila :tom
no ipak moram priznat da ima i jednu moju karakteristiku: cendravost :rolf

a žirafa je posebna ljubav :3srca u stanju je pričati i pričati s njom, poklanja joj najdraže osmjehe... priznajem da sam ponekad i malo ljubomorna na nju ;)

zauvijektvoja je, to je ona mala beba od 1,5 kile... a sad je mrcina koja je prešla 6,5 :shock:
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la zauvijekmama » 10 ruj 2008, 06:31

Predivan je...odusevio me... :3srca
Uzivaj u toj ljepoti....
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Nina334 » 10 ruj 2008, 07:05

zaista je predivan!
Roko, 15. 02. 2007.
Avatar
Nina334
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1079
Pridružen/a: 28 lis 2005, 13:38

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 10 ruj 2008, 10:21

Tonka.M je napisao/la:je, je to je apsolutno tatin sin, ja sam ga samo rodila :tom
no ipak moram priznat da ima i jednu moju karakteristiku: cendravost :rolf

a žirafa je posebna ljubav :3srca u stanju je pričati i pričati s njom, poklanja joj najdraže osmjehe... priznajem da sam ponekad i malo ljubomorna na nju ;)

zauvijektvoja je, to je ona mala beba od 1,5 kile... a sad je mrcina koja je prešla 6,5 :shock:

O misa maloga,pa on je zbilja frajercina.Moja Mia dosla tek do 10kg a ima 2,5 godine :mrgreen:
Bravo,nek on samo papa i raste :3srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la nadicab » 10 ruj 2008, 10:42

plačifaca je zakon, ja sam prasnula u smijeh :rolf
I zbilja ga ima za štipkat :3srca
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17718
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la watani » 12 ruj 2008, 21:49

navratila poslat :kiss malom pisulincu.
super, super, super :3srca
samo neka on raste.
a mami i tati isto :kiss i :hug .
Jezik ima pravo: uteci znaci spasiti se.
Ako umires, kreni.
Ako patis, pokreni se.
Kretanje je jedini zakon.


vap-su-varivari
Avatar
watani
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 705
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 16:16
Lokacija: Pymistan-Ministarstvo uzdravlje

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la sunce » 13 ruj 2008, 22:05

Teo je veliki,bucmasti frajer :3srca :3srca zgodan!

Super, supre kako napredujete, samo tako i dalje :proljece
MATIJA 99
VIKTOR 04
Avatar
sunce
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 kol 2006, 21:51
Lokacija: Zagreb grad

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la lea.marijela » 16 ruj 2008, 08:52

AJME :3srca :3srca :3srca
Nakon dugo vremena napokon sam uspjela iščitati kaj Vam se sve izdešavalo od mog zadnjeg posta i stvarno sam pod dojmom! Teo je prava faca nekak imam filing da bu to sve završilo baš onak kak treba i da bu Teo prava frajerčina. Baš mi je bilo drago vidjet da ste kod Gojmerca a kolko znam i tete Sanja je zakon. Sve u svemu ak se izuzme klopanje (a zakaj bi Vama bilo bolje neg nama :mrgreen: ) Vi super gurate kroz vode nedonoščadi.
I kak se da iščitati iz postova više nisi "Friška mama" :naughty Veliki pozdrav od nas :kiss
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la lea.marijela » 22 ruj 2008, 08:19

Imam jedno pitanjce vrlo konkretno. Radi li teta Sanja još uvjek u Krapinskima ili je sada samo privat? Hvala i pozdrav :bye
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 22 ruj 2008, 08:31

LM, negdje od početka/sredine 8. mjeseca je isključivo privat :mah
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la lea.marijela » 22 ruj 2008, 22:51

:klanja Hvala
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Miki » 26 ruj 2008, 13:32

jao, umrla sam od smijeha na predzadnju sliku :rolf

preprepresladak je :3srca
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2176
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 30 ruj 2008, 22:24

evo i nas domeka iz Klaićeve, hitne pedijatrije :(

Već kojih tjedan dana je Teo na antibiotiku zbog prehlade i ružnog sekreta u nosu koji mu se slijeva u plućica, bez obzira na naše aspiriranje :(
Danas na kontroli kod naše pedice je ona zaključila da se plućni šum još povećao i poslala nas je just in case u Klaićevu.
Dr se premišljao bi li nas hospitalizirao ili ne, radili smo krvnu sliku (koja je relativno OK) i dva put su ga inhalirali, šum se smanjio pa nije rađen rtg pluća... i nismo morali ostat u bolnici :trio što nam je bila najveća noćna mora
Uglavnom moramo ga sad stalno inhalirat, nastaviti s antibiotikom i kontrolirati se dalje... bem ti od obične prehlade nastala čitava panika od toga što mu se sve može nakalemiti :roll: Al bolje i malo panike neg da se zakomplicira nekaj.. Sva sreća da je mali to tak super podnio, sam je šarmirao okolo stričeke doktore i sestre i tete po hodnicima osmjesima... čak se cerio i za vrijeme inhalacije dok ga je MM nasmijavao :stup moje sretno dijete :proljece

Zato ja vama cure moje koje ste stalno po bolnicama i opet skidam kapu :klanja treba to i fizički (mi smo danas cijeli dan proveli po čekaonicama) i psihički izdržat :klanja

p.s. u četvrtak smo odmah napravili i lagani sistematski za nekorigiranih 6 mjeseci... uglavnom neko je težak 7.125 kg :naughty i dugačak 65 cm... A naša zubatrka (dijeli čekaonicu sa pedicom) je umnrla od samijeha kad ga je vidjela i sam me pitala da kaj mi to zovemo nedonoščetom ;)
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la MaMi » 01 lis 2008, 11:21

Tonka, raspitaj se za Synagis cjepivo. Vrijeme je da ga Teo dobije.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 01 lis 2008, 16:20

MaMi ima li to cjepivo veze sa onim standardnim cjepivima? Jer za to čekamo EEG i zeleno svjetlo od neuropedijatra :dunno
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la MaMi » 02 lis 2008, 15:01

Synagis čine gotova protutijela protiv respiratornog sincicijskog virusa koji može biti opasan za malene. Osobito one koji su rođeni prerano i bili na respiratoru kod kojih može izazvati tešku upalu pluća, dok kod većih izaziva samo blažu virozu.
Synagis se daje jednom mjesečno, trebalo bi prvu dozu primiti 15.10., zadnju 15.4. Vijek života protutijela je max. 28 dana, zato se daje svaki mjesec nova doza. Dakle, 7 doza. No, kako živimo u Hrvatskoj sretan si ako dobiješ 5 doza, koliko je npr. Matej dobio prošle godine. Lei.marijeli su, na žalost, uskratili jednu dozu, pa je završila s upalom pluća koju je izazvao taj virus na Srebrnjaku.
Synagis se daje tijekom prve i druge zime djeteta. Prošle godine su indikacije za davanje bile, kako sam navela, porod ispod 32 tjedna trudnoće i ovisnost o respiratoru. Možeš pogledati pravilnik HZZO-a, samo upiši u google Synagis.
Za davanje Synagisa nema kontraindikacije osim alergije na sastojke lijeka. Naime, radi se o gotovim protutijelima a ne o umrtvljenim uzročnicima bolesti kao u cjepivima. Tako da nije važan EEG. Mi smo cjepivo dobili kod neonatologa na Sv. Duhu gdje je Matej rođen jer se daje u bolnici, a ne ambulatno.
Preporučam ti da se raspitaš kod Teovog neonatologa da li imate prave s obzirom na otpusne dg iz rodilišta. No, nemoj se dati lako otpiliti. Synagis je vrlo skup, pa dođe malo doza i onda se s njim prilično škrtari. :bye
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 02 lis 2008, 16:42

hvala MaMi, kak sam jučer došla strgana s jednog pogreba (umrla mi prijateljica u 27. godini života) nisam uopće guglala nikaj, al sam zato jutros istražila i odmah nazvala našu pedicu koja je rekla da će nazvat HZZO da se raspita. Al nisam znala da to mora ić preko neonatologa, pa ću sutra ujutro zvat na Rebro!!! Nadam se daq nema veze što se mi više gore ne kontroliramo :dunno
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 07 lis 2008, 07:48

baš sinoć pričam s dragom prijateljicom i shvaćam da kaj bi ja bez ovog foruma i svih vas :vi Koliko ste me puta usmjeravale i savjetovale i pomogle... ma stvarno ste izmišljene :kiss

A sad na synagis... Čula sam se sa neonatologicom koja je Tea reanimirala od Zaboka do Rebra no ona mi nemre pomoć jer će Teo 13.10. imat 7 mjeseci, a zakon piše da pravo na njega imaju djeca do 6 mjeseci starosti u doba početka sezone RSV-a :(

al smo zato dobili savjet da odemo na Srebrnjak na kontrolu zbog stalnih Teovih prehlada (čudila se kak to da već nismo bili :| ) i ja sam odmah zvala gore, i nakon što sam objasnila situaciju dobila termin kod oprim Raosa već sljedeću srijedu :drink

Tak da molim fige da sve dobro prođe :proljece

p.s. evo jedne slikice malog intelektualca s prvom knjigicom (to je zapravo htio pokazat dragoj Miji da ju je dostojan :3srca )

http://img.photobucket.com/albums/v74/a ... 030050.jpg
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 07 lis 2008, 09:35

Tonka.M je napisao/la:
p.s. evo jedne slikice malog intelektualca s prvom knjigicom (to je zapravo htio pokazat dragoj Miji da ju je dostojan :3srca )

http://img.photobucket.com/albums/v74/a ... 030050.jpg

Nikad cula da je Synagis samo za djecu ispod 6 mjeseci.Ovdje je za svu nedonoscad rodjenu prije 28 tjedna + za starije koji imaju poslje poroda problema sa cestim oboljenima disnih puteva.Dobiva se 2 zime,po potrebi i trecu


Taj tvoj ljepotan je svakim danom sve veci i jaci :proljece Svaka cast da je vec poceo da uci citati jer Mia ceka neko pisamce od njega :naughty :3srca
Poljubac svima i sretno na pregledu :mah
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Miki » 08 lis 2008, 16:00

ja sma isto mislila da nemam pravo (u 10. mjesecu je imala "već" 7,5 jeseci), poslije sam saznala da smo ga vjerojatno ipak mogli dobiti :roll: jer smo s 4 mjeseca bili hospitalizirani na srebrnjaku zbog bronhiolitisa

probaj otići na srebrnjak i tražiti potvrdu da ima česte infekcije dišnih puteva, možda i dobiješ (baš me ljuti što ako sami ne saznamo svoja prava, ni ne dobijemo ništa)

Tonka, s čim ga aspirirate? nama su spas orszivo porszivo cjevčice za usisivač iz mađarske, evo još ih koristimo kad im je pun nos (objema, iako D. čak dosta dobro ispuše, povremeno je dodatno aspiriramo) - odobrenje za korištenje dobili nakon bronhiolitisa, rekli su nam da sve i da se slučajno malo ošteti sluznica, manja je šteta neo ako se sve spusti na pluća
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2176
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 08 lis 2008, 16:51

1-2 put dnevno (ovisno o potrebi) ga saugamo s onim cjevčicama što se priključe na usisavač (ubi me sad kak se zove) a inače kad mu je malo pun nosek dobro ga nakapam fiziološkom (onak pumpicom u jednu nosnicu dok leži na bolu) i onda s onim BebeSoundsom jer mi je nezgodno stalno nanašat usisavač budući nam je stan u dvije etaže :dunno

a na Srebrnjak i idemo zato da bi se izborili za cjepivo, to mi je nekak najbolji i najbezbolniji put, ako nam oni neće dat preporuku idem dalje kopat ko može :cool
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Miki » 09 lis 2008, 08:57

je, to su te cjevčice koje i mi imamo

inače, nama je za odštopavanje nosa (za vrijeme spavanja) najbolje funkcionirao narezani luk kraj krevetića :proljece
jest da nam je stan smrdio :whew , ali smo barem uspjeli pomalo i odspavati

nadam se da ćete uspjeti dobiti cjepivo :mah
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2176
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la nadicab » 10 lis 2008, 09:00

mi kupili električni usisivač za šmkrlje i električni ultrazvučni inhalator (nije bučan)
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17718
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 13 lis 2008, 12:45

mi smo uzeli obični kompresorski inhalator, neki Dada i jest da buči, al uvijek ga u paru inhaliramo tak da ga zabavljamo i pjevamo mu pa nekak preživi inhalaciju :roll: A i mi s njim :mrgreen:

A u petak smo nakon duuuga 2 tjedan bili kod naše tete Sanje i moram priznat da sam se malo bojala kak bu on sad to izdržao jer smo, zbog bolesti, doma samo malo malo vježbali... No bilo je super, nije čak bio ni cendrav, i dobili smo nove vježbice: pinacije (ak sam dobro zapamtila :oops: ) ono kad leži na trbuščiću i okreće se lagano na poluboku u jednom ili drugom smjeru tako da mu glavica završi gdje su mu bile noge (a jesam stučno objasnila alal mi vera :tom ) No ja sretna jer je to vježbica za beboline od 7 mjeseci, a on je već spreman za to :drink I inače mu se popravilo opiranje na ispružene ruke dok je na trbuhu, još je malo klimav al je puno bolje nego prije... Bit će još nešto i od nas :mrgreen:

:bye
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Miki » 13 lis 2008, 14:38

prvo: super super za nove vježbice i da Teo tako super napreduje :band

drugo: imamo potpuno istu opremu :proljece : cjevčice za usisivač i Dada inhalator - ajme koji generatori buke kad se koriste po noći :oops:

inače, nama je dokica sa Srebrnjaka rekla da joj možemo staviti 2 kapi Efedrina u 2 ml fiziološke i tako inhalirati čim vidimo da se nosić počinje zaštopavati i tako dan-dva po 2-3 puta dnevno, a sa samom fiziološkom možemo inhalirati i više puta - nama je to puno pomoglo jer se puno puta stanje vrlo brzo popravilo

ispiranje nosića sam naučila tek kad je dobila upalu uha :oops: (a bila sam uvjerena da to znam raditi, mislim, ipak mi je to drugo dijete jelte :tom -to samu sebe gađam): okrenuti glavicu bočno i kroz gornju nosnicu uštrcati fiziološku (nakon toga usisamo) i onda ponovimo postupak na drugu stranu

uglavnom, otkad sam naučila pravilno ispirati nos i inhalirati čim spočne šmrcati, nismo više uopće pili antibiotike i kod pedijatrice smo između 1. i 2. rođendana bili samo na vaganju i cijepljenju, ostalo sam rješavala kod kuće.
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2176
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la Tonka.M » 13 lis 2008, 15:44

Joj Miki i ja sam tek prije koji tjedan naučila kako mu se ispire nosić :oops: a mislila sam prije da kakva to mudrost može biti... sad nam je sve toliko lakše :proljece
MOŽEŠ TI TO!
_________________________________________
Teo - 29. tjedan - 1510g - 13.03.2008.

* Noa - mali anđeo - 19.10.2011.
Avatar
Tonka.M
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2485
Pridružen/a: 18 tra 2008, 12:22
Lokacija: tražim se

Re: Teo, 29 tjedan, 1510g, 41cm

PostPostao/la mmm3m » 13 lis 2008, 19:44

Pa vama to ide kao velikima :)
Poljubac za malog vezbaca :3srca
Mia,rodjena u 25 tjednu,810g,32cm :)
Matea-1991~~Marina-1999~~Mia-2006
"Maristella"miris mora,lavande i ruzmarina
Avatar
mmm3m
splitska nevista
 
Postovi: 1296
Pridružen/a: 24 vel 2007, 16:05
Lokacija: Slovenia

PrethodnaSljedeća

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.