Sada je: 24 lip 2026, 10:52.
Moderator/ica: nadicab



uopce ne kuzim..i to za papuce su i nama rekli

.

.Izludi me svaki put...




) pa ćemo probati. Zanima me imate li kakvih iskustava s tim cipelama.









lulamae je napisao/la:600kn..a iste su kao i ove na doznaku


pa ne vjerujem!
odjednom. 

)pa su im onda sve te cipele u koje se samo rade ulošci jednostavno preširoke. Ovak kad mi naprave kod valeka cipelice bar sam sigurna da noga neće plesati bar neko vrijeme.
ptica je napisao/la:He, he ... ja sam si dala truda i došla 2 puta i pitala različite prodavačice - naravno i cifre su drugačije: 1. 1100kn, 2. 700kn .Idem kod ove jeftinije (iako rade u istom dućanu )
lulamae je napisao/la:koja je fora s tim uzimanjem otiska u pjeni?zar to nije dobro?

kaj ima jos neki nacin?


. Međutim prekjučer je počela s desnom nogicom hodati na prstima, skinula sam cipelice i čarapice i imala što vidjeti, na oba stopala žuljevi i sve crveno.
Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.