Stranica: 1/1.

Dobar dan

PostPostano: 21 lis 2015, 16:21
Postao/la Dallas
Ovo je moje prvo sudjelovanje u ovakvom obliku druzenja, moja majka mi je rekla da se na forumu treba prvo predstaviti.
Imam dvoje djece 12 god. i 7 god.
Moj razlog prikljucenja ovom forumu je zbog raznih savjeta. Moja manja djevojcica rodena 2008 ima epilepsiju. Do svibnja 2014 bila je veselo dijete, pjevala je, pricala puno i brojala do 50, crtala. U svibnju 2014 imala je dva epilepticna napada u trajanju od 5 i 7 min. Koristi depakine i keppra; vise ne hoda (hodala je uz pomoć hodalice) , ne govori, vratila se na pelene.
Iako koristi najvecu dozu za njenu dob lijekova ona i dalje dnevno ima dosta kratkih trzajeva, traju po 2 do 6 sekundi. Hranimo je mi. Uglavno se ponasa ko dijete od godinu dana. Svaki savjet nam je dobrodošao.

Re: Dobar dan

PostPostano: 05 stu 2015, 11:00
Postao/la Renci
Pozdrav i dobro dosla :hug
O kojoj vrste epilepsije se radi? Meni to zvuci kao mioklona epilepsija.
Gdje se ljecite ?

Re: Dobar dan

PostPostano: 05 stu 2015, 12:23
Postao/la nadicab
dobro došla :buket
očito su joj prvi napadi dosta toga uništili :/
Moj sin ima 15,5 godina i ima mioklonizme već 7 godina. Pije Trileptal