Sada je: 24 lip 2026, 23:14.

Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 21 sij 2016, 21:44

mir kući tvojoj, sestro :mrgreen :nata

:lol da, baš naletim na primjere. privlačim ih :mrgreen to je da mi sveskup pojača peristaltiku :znoj bitno da mi je dijete cool :nokti
zaključila je da su svi nerealni. jer se upisuju u nekakve opće gimnazije a pojma nemaju. joj,kak ja nju volim :luv
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Berta » 23 sij 2016, 22:40

Ja sam danas obavijestena da je matematicka out, a in je (opet) opca. Toliko o tome da zna sto hoce. Al ok, on ce vjerojatno upisati sto odabere na kraju. Za razliku od njega sestasica me nekidan pitala da li su srednja i faks isto :lol e taj upis ce biti zanimljiv
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Cathy » 24 sij 2016, 10:29

patkica je napisao/la:Uopće ne želim misliti i čitati o takvim primjerima, u mojem svijetu grč i znoj su do upisa u srednju, a nakon toga slijedi laganica i obiteljski mir i laganica :p

To sam i ja mislila, mala je sada 1. srednje.
Došla mi je sa idejom da bi bilo cool pasti razred. :ajme
I da se razumijemo, dijete ide u dobru "jaku" gimnaziju. :dada
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la skorpionka » 24 sij 2016, 12:19

Moj se tek zadnjih mjeseci malo više informirao, uključio u neke diskusije na ovu temu na društvenim mrežama.

Kako sad stvari stoje suzio je ipak malo izbor na IB, VIII, XV, Prelog i II. :lol
Prije mjesec dana mu je na popisu bio matematički i opći smjer Lucijanke, X matematički i opći, te I gimnazija. :lol
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Cathy » 24 sij 2016, 12:42

skorpionka je napisao/la:Moj se tek zadnjih mjeseci malo više informirao, uključio u neke diskusije na ovu temu na društvenim mrežama.

Kako sad stvari stoje suzio je ipak malo izbor na IB, VIII, XV, Prelog i II. :lol
Prije mjesec dana mu je na popisu bio matematički i opći smjer Lucijanke, X matematički i opći, te I gimnazija. :lol

Za Prelog sve preporuke. Ravnatelj ima željeznu ruku. :mrgreen
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 24 sij 2016, 14:52

Berta je napisao/la:Ja sam danas obavijestena da je matematicka out, a in je (opet) opca. Toliko o tome da zna sto hoce. Al ok, on ce vjerojatno upisati sto odabere na kraju. Za razliku od njega sestasica me nekidan pitala da li su srednja i faks isto :lol e taj upis ce biti zanimljiv



ne brini. do oprije mjesec, dva i kod nas je bilo slično :lol kad im "gori" pod petama začas prikupe informacije. društvene mreže su zakon :lol ja mislim da juniorka ima u svakoj gimnaziji po nekog poznatog :mrgreen
jučer je proširila drastično krug zagrebačkih osmaša :bis natjecanje u debatiranje u Rijeci, za cijelu RH :mrgreen
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la skorpionka » 24 sij 2016, 14:56

Mog još nije puno pukao pubertet pa se ruga onima koje jest, da kako mogu birati školu prema ekipi :lol
Vidjet će kad ga snađe :lol
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 24 sij 2016, 15:55

:lol ekipa je najvažnija :mrgreen moja je trenuto bijesna jer nekakva "luzerica" iz razreda radosno svima :mrgreen priča kak će s juniorkom u primjenjenu. ovoj se diže kosa na glavi :hahaha
moja je carica u logistici :mrgreen ona je upregnula glazbenu, izviđače i sve ostale resurse da vidi tko će gdje....sad slaže slagalicu :mrgreen
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la skorpionka » 24 sij 2016, 16:09

Mog toliko nije briga za druge, da mislim da je asocijalan i užasavam se toga.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Berta » 24 sij 2016, 22:32

Sto se ekipe tice moj bira po tome u koju skolu ne ide nitko iz razreda.
Navodno iduci mjesec idu na neke radionice i testiranje. Kaze "Jedva cekam da mi kazu jos neka zanimanja izmedju kojih se necu moci odluciti" :lol
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 25 sij 2016, 14:56

ne ide se u Vukovar :mrgreen
državna kasica nema novaca. Živila nam Domovina ! :zub
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Potica » 25 sij 2016, 14:58

Da i moj je saznao prošli tjedan da ništa od Vukovara, šteta.
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 25 sij 2016, 15:10

U jednu ruku, šteta u drugu, baš sam sretna. Toliko o učenju novije hrvatske povijesti i njenom upoznavanju sa mlađim generacijama a posebno o mjestima posebnog značaja kao što je Vukovar.

Danas me juniorka pitala jel mi deda bio u partizanima :roll :shock ne, rekoh bio je domobran :mrgreen a onda je pobjegao i baka ga je skrivala ispod hrpe gnoja iza štale, da preživi rat i sve vojske koje su prolazile...ustaše, partizane, domobrane.... :mrgreen
Kaže, baš šteta što nije živ da mi ispriča kak je bilo :roll
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la mazilica » 31 sij 2016, 21:04

Cek,cek...nama je u utorak na vijecu ravnateljica rekla da se u vukovar ide.
O trosku ministarstva

Moj i dalhe na popisu ima V. I VIII. Skorpi, i on je asocijalan. Mozda zavrse u razredu skupa.
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 31 sij 2016, 21:36

:dunno juniorka je rekla da ne idu ....ne znam da je neka promjena u međuvremenu.
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Potica » 31 sij 2016, 21:48

A nama su u utorak na roditteljskom rekli da ne idu. :dunno
Naši su trebali ići sad krajem drugog mjesaca ali s obzirom da se to financira iz buđeta o kojem još nitko ni ne priča :whew teško da će novci stići do tog roka.
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21836
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la malamaja » 31 sij 2016, 22:11

iz prve ruke, kaže juniorka da je veljača otkazna ali treći mjesec nije još otkazan....znači, oni koji idu tada možda i idu...dok se konsolidira državna kasica prasica. valjda. možda :roll
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la mazilica » 01 vel 2016, 08:37

Aaa moj ide u petom mjesecu
03.08.2001 kroz život hrabro , dalje udvoje
19.09.2006 stigao sa prvom jesenskom kišom
25.08.2012 kad je već nestala nada, došao kao najljepše iznenađenje
Avatar
mazilica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1530
Pridružen/a: 31 srp 2008, 14:16

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Berta » 02 vel 2016, 21:48

Nasi ne idu, rekli su im da su se druge skole prije prijavile
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Cathy » 03 vel 2016, 09:26

O čem vi pričate?
Moja je prošle godine bila 8. razred i mi smo platili dvodnevni izlet u Vukovar, došlo negdje 500-600 kuna.
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la patkica » 03 vel 2016, 09:56

Od ove školske godine u programu je dvodnevni izlet za osmaše u Vukovar, u sklopu Memorijalnog centra spavaju u hostelu, i troškovi su pokriveni, pisali smo vec o tome, dosta škola je vec bilo, nasi su bili na jesen.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la Cathy » 03 vel 2016, 09:58

patkica je napisao/la:Od ove školske godine u programu je dvodnevni izlet za osmaše u Vukovar, u sklopu Memorijalnog centra spavaju u hostelu, i troškovi su pokriveni, pisali smo vec o tome, dosta škola je vec bilo, nasi su bili na jesen.

Izgleda da se ne bu održalo do sljedeće godine.:(
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la marelica » 07 vel 2016, 21:16

pozdrav,
nova sam, privukla me tema jer imam osmaša za upis.
poslala sam i neke private poruke, pa unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
malo ću pregledat i druge teme, nadam se da ćemo se još dopisivati...
marelica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 82
Pridružen/a: 07 vel 2016, 20:46

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la twinkielittlestar » 23 vel 2016, 15:07

Ja sam samo malo došla škicnut i pozdravljam one stare poznate forumašice koje znam, a i sve ostale :hug Puno je godina prošlo od moje stalne aktivnosti ovdje no forum nisam zaboravila :joy
Ništa pametnoga nema. 7. smo razred, pubertet nas pere već dugo al preživjet ćemo :drink

edit: ne kužim ovaj iznimno mali broj postova no dobro. Očito je da se pogubilo puno toga prelascima foruma na novitete :kino
Avatar
twinkielittlestar
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 112
Pridružen/a: 19 kol 2002, 09:58

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la † Volvo » 23 vel 2016, 15:12

Ja ti samo dođoh reći (ne reći nego povikati :) ) welcome back :joy
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la patkica » 23 vel 2016, 15:13

Hej, dobrodosla :)
Postovi su ti smanjeni jer se dosta toga moralo brisati.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24417
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la JiA » 23 vel 2016, 15:14

:) eeeeej, tvinki!
Bijah slijep, a sada vidim...
Avatar
JiA
Vjetropir
 
Postovi: 7830
Pridružen/a: 07 tra 2006, 13:02
Lokacija: na štikli

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la twinkielittlestar » 23 vel 2016, 15:19

:drink Dakle dame, kako ide? Dječurlija nam raste, a mi sve mlađe? :zub
Avatar
twinkielittlestar
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 112
Pridružen/a: 19 kol 2002, 09:58

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la marsovka » 23 vel 2016, 16:06

Oho Twinki :mah
Nego sta nego mladje :nokti
Avatar
marsovka
celebrity
 
Postovi: 15920
Pridružen/a: 24 sij 2003, 14:14
Lokacija: ZG

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

PostPostao/la lastavica » 23 vel 2016, 16:54

bok twinki :mah
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

PrethodnaSljedeća

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.

cron