Komuniciranje preko informativke
Dakle, kakve stvari mene more
- vidi se da još nemamo pravih problema.
Elem, kako pišete ono što imate poručiti učiteljici - jel naslovljavate (Štovana, Poštovana, Draga, Vakanaka), jel pišete nadugo ili samo telegramski, jer na kraju pozdravljate - meni je tupavo da mi poruka nema glavu i rep a opet mi je i smiješno kad se zareda to persiranje pa kistihand, bilježim se sa štovanjem itakoto.
Može malo iskustava?
- vidi se da još nemamo pravih problema. Elem, kako pišete ono što imate poručiti učiteljici - jel naslovljavate (Štovana, Poštovana, Draga, Vakanaka), jel pišete nadugo ili samo telegramski, jer na kraju pozdravljate - meni je tupavo da mi poruka nema glavu i rep a opet mi je i smiješno kad se zareda to persiranje pa kistihand, bilježim se sa štovanjem itakoto.
Može malo iskustava?
pisala sam "postovana" na pocetku i "srdacan pozdrav" na kraju. U sredini - jasna poruka u sto manje rijeci .

i srdacan pozdrav jer isto tak i uciteljica meni pise
naučit ćemo do škole