Stranica: 1/1.
strije
Postano: 26 srp 2013, 13:22
Postao/la nadicab
kod mog 13-ogodišnjaka su se na bedru pojavile crvene strije

nije debeo, nije se naglo razdebljao, ali one su tu i ne znam što sada da radim
Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 13:25
Postao/la Hajdi
Ništa ne možeš Nadice

eventualno mazati nečim ali koža je već pukla. To je pubertet, hormoni, to se ne može spriječiti.
Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 13:26
Postao/la badada
Mozda je naglo izrastao u visinu
Mozes mazati kremama koje mogu ali i ne moraju pomoci da se ne stvori jos koja nova. A ove ce s vremenom izblijediti i biti manje uocljive.
Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 13:29
Postao/la nadicab
Hajdi je napisao/la:Ništa ne možeš Nadice

eventualno mazati nečim ali koža je već pukla. To je pubertet, hormoni, to se ne može spriječiti.
ne može se spriječiti

aaaaaa

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 13:32
Postao/la thalia
MM ih ima, isto je naglo izrastao. ništa strašno

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 14:41
Postao/la nadicab
u moje doba su rekli da strije imaju samo žene koje se naglo razdebljaju
Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 14:43
Postao/la thalia
ma kakvi. ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
i od onda više niš

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 15:08
Postao/la Barbi
ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
Isto tako, u 13. godini preko ljeta sam narasla kao žirafa i od tada imam strije na bokovima. U trudnoći nisam dobila niti jednu.

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 15:14
Postao/la Hajdi
i ja sam fenomen, sve strije su mi iz puberteta, niti jedna iz trudnoće

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 15:25
Postao/la Britney_25
Hajdi je napisao/la:i ja sam fenomen, sve strije su mi iz puberteta, niti jedna iz trudnoće

X
On je bar decko pa mu mozda nece to toliko smetat
Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 21:22
Postao/la Dobri andjeo
i moja ih ima. strsasno nesto kakve su joj noge. kako smo ovo proljece po doktorima stalno svaki se zapikne i pita da sta joj je to , valjda misle da ju tucem sibom
znala sam da su strije jer sam identicne ja dobila od naglog rasta

poblijede s vremneom

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 21:23
Postao/la Dobri andjeo
a znas kakve su moje cure nadice

Re: strije
Postano: 26 srp 2013, 21:28
Postao/la folne
One su u pocetku tamne, kasnije posvijetle skroz. Vide se, al ako ih nema more nista strasno.
Re: strije
Postano: 27 srp 2013, 20:50
Postao/la Dudley
Barbi je napisao/la: ja ih imam na bedrima jer sam u tri mjeseca izrasla 14 cm.
Isto tako, u 13. godini preko ljeta sam narasla kao žirafa i od tada imam strije na bokovima. U trudnoći nisam dobila niti jednu.

Identicno. U trudnoci nista a mislila sam da ce ih biti milion novih.
Moje se vide prilicno i bas mi smetaju

Re: strije
Postano: 27 srp 2013, 23:39
Postao/la Barbi
I moje se vide dosta ali sam se ja sa njima odavno saživjela.

Re: strije
Postano: 28 srp 2013, 16:36
Postao/la Dudley
Ja bome nikako da ih prihvatim

i uvijek imam badice na foru mini hot pants, kako li bi se to nazvalo

Re: strije
Postano: 29 srp 2013, 20:47
Postao/la Dobri andjeo
meni moje ne smetaju
