H. je šestašica. Informatika i talijanski kao izborni, naravno u drugom turnusu

tak da sutra mora na talijanski ujutro, pa onda opet kući uzeti stvari za popodne (cca 40 min joj treba u jednom smjeru, tam možda malo manje jer ide vremenski ciljano na bus) pa opet na popodnevnu šihtu. Isto tak i u petak za informatiku s tim da ima još manje vremena, čak razmišljam da joj dam za pizzu pa da ode u pizzeriu koja je blizu škole i da odmah uzme sve za popodne... jučer su im dali gotovo sve knjige, pol rabljeno, pol novo. Informatika - programiranje... e tu joj niš neću moći pomoći... Isto računa da će šesti biti lakši

U četvrtak imamo roditeljski. Brojčano stanje - jedna djevojčica otišla, druga došla (ima slično ime kao moja pa joj je odmah postala simpatična

i rekla je da je uvijek neko za nove bio zadužen za dobrodošlicu pa da će pitati može li ona biti welcoming committee
