Stranica: 1/18.

Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 10:03
Postao/la † Volvo
Radi lašeg snalaženja i forumskog druženja odlučile smo spojiti po dvije generacije - imate li pitanja, puno toga ćete naći kod godišta ispred.

Slične vas (prosjeci mahom) brige muče, osmašima na kraju slijedi odabir pa škicnite i na srednjoškoloce ;)

Svima lijep školski početak :dada

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 10:27
Postao/la Ina66
Mara - sedmi razred :znoj

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 10:28
Postao/la Hajdi
Mi smo deveti razred ali spadamo ovamo sa osmašima. Razmišljamo već intenzivno kamo se upisati, u koju srednju. Danas već na školskom izletu, Koruška, Austrija.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 10:50
Postao/la medo14
evo i moj sedmaš je ovdje
baš mi to zvuči već puno - 7. razred
obzirom da ima stariju sestru koja je prije 2 godine bila sedmašica, znam što me čeka, koji su profesori iz ovih novih predmeta, znam sve cake tko što traži i očekuje :mrgreen
ja sam spremna za školski ritam, ovaj moj sedmaš nije, ne znam da li je uopće olovku uzeo u ruke od kad je škola završila :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 11:31
Postao/la Barbi
7. razred :znoj stvarno kad prije.
Moj sedmaš je upravo nogom kročio na zagrebačko tlo nakon duuuuuuuugih predugih ljetnih praznika. :p
Kako će se on u školski ritam opet ubaciti nemam pojma, zasad samo priča o tome da prvi dan nema škole i samo idu po knjige. :jadnimi

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 11:48
Postao/la Mala Bornica
medo14 je napisao/la:evo i moj sedmaš je ovdje
baš mi to zvuči već puno - 7. razred
obzirom da ima stariju sestru koja je prije 2 godine bila sedmašica, znam što me čeka, koji su profesori iz ovih novih predmeta, znam sve cake tko što traži i očekuje :mrgreen
ja sam spremna za školski ritam, ovaj moj sedmaš nije, ne znam da li je uopće olovku uzeo u ruke od kad je škola završila :lol


mogu potpisati sve, :).

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 12:30
Postao/la Potica
Patrik - osmaš :znoj
škola mu je trenutno miljama dalek i totalno apstraktni pojam. :lol
ali meni nije pa sam ga natjerala jučer da počne rješavati neke zadatke iz matematike :nata nije mu bilo drago, pogotovo kad je shvatio da je sve zaboravio. :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 12:37
Postao/la JiA
moji dečeci :zub 8. razred

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 13:02
Postao/la skorpionka
Skoro sam zabunom napisala da je J. sedmaš :lol Živim u prošlosti. :lol

Ipak je osmaš. Ne bojim se prilagodbi na školski ritam jer se ljetos skoro svaki dan ustajao u sedam i trenirao. Kako će se prilagoditi na ostale obaveze, e to ćemo još vidjeti.

Ina, posvuduša na školarcima :hahaha

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 13:41
Postao/la lastavica
I moja sedmašica je ovdje. Slijedeći tjedan nas čeka usklađivanje glazbene i ostalih aktivnosti sa školom.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 13:46
Postao/la Ina66
škorpi, a baš :lol

uostalom i ti ćeš skoro tako :hahaha

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 14:25
Postao/la Berta
Osmas za sada razmislja samo o maturalcu, mislim da ga gradivo bas ne zanima.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 14:36
Postao/la skorpionka
Ina66 je napisao/la:škorpi, a baš :lol

uostalom i ti ćeš skoro tako :hahaha



Još dvije godine pa ću i ja biti ubikvitarna.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 15:01
Postao/la palunkica
Moj je sedmaš. Spavao svako jutro do 11, nije mi uopće jasno kako će se prilagoditi.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 15:06
Postao/la SonjaV
I mi 7.
On samo ponavlja da on nemože opet u školu :dada
Još smo u kupanju i spavanju do 10, dok je ovako vruće uopće ne doživljavaju da su praznici gotovi.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 15:26
Postao/la marsovka
8. :mah

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 17:10
Postao/la patkica
Pozdrav svima :)
Još par dana imam i onda krecem s odbrojavanjem do kraja :lol
Osmaš, drzim za riječ sve one koji tvrde da je osmi laksi od sedmog.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 18:20
Postao/la skorpionka
Berta je napisao/la:Osmas za sada razmislja samo o maturalcu, mislim da ga gradivo bas ne zanima.


Ajde, barem smo maturalac odradili :)

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 02 ruj 2015, 18:35
Postao/la Mirci
I ja prijavljujem sedmaša. Bit ce zanimljivo.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 03 ruj 2015, 09:53
Postao/la beammama
Sedmaš, spavao do 13-14 sati :roll Ne znam kak bude. O srednjoj ne razmišlja "bum se već nekam upisal". Znači da ga moram ganjati opći uspjeh koliko bolje može i one osnovne predmete koje gledaju sve škole: hrvatski, matematika i engleski.
Naši ne idu na maturalce jer je jedna profačica imala smrtni slučaj na maturalcu i od tada niti jedan razred više ne ide.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 03 ruj 2015, 15:26
Postao/la iris
L sedmašica.

dogovorile smo se da ćemo nekad u toku godine napraviti mentalnu mapu srednjih škola da može sudjelovati u razgovorima koji su u školi krenuli.
bar da povežemo brojeve sa lokacijama za početak. :kima

kreće ujutro, mijenja smjene, raspored ćemo slagati kad vidimo školski iako se i on zna mijenjati prvih tjedana.
ona se oduvijek sama od sebe rano ustajala pa tu ne predviđam probleme.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 03 ruj 2015, 20:51
Postao/la Dobri andjeo
Sedmasice puta dva :zivili
Moje jedva cekaju a meni se :puke :lol najvise mi je panika od uskladivanja s treninzima i glazbenom :znoj skola me ne brine toliko :lol dizanje takoder jer se i sad 50% dizu ranije

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 09:09
Postao/la lastavica
moja još nije izvadila ni bilježnice ni ostatak knjiga iz ladica. Moram ju za vikend pritegnuti, a i otići s njom kupiti bilježnice.
Što se tiče dizanja, preko ljeta se šaroliko dizala ovisno gdje je bila. Tako da je bilo dizanja i u 7 a i u 11 :mrgreen
Sad je par dana išla na jutranji trening pa se dizala u 8.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 09:17
Postao/la TmamaKiN2
i moja curka osmasica :shock , nije da joj se krece... :basnecu

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 09:38
Postao/la Hajdi
Danas već drugi izlet - Prekmurje. Super tjedan ;)

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 14:45
Postao/la sretnamama
Još jedan sedmaš !

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 19:16
Postao/la Potica
U ponedjeljak kreće sa jutarnjom smjenom, već vidim da će i njemu i meni biti teško uhvatiti ritam. :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 21:46
Postao/la JiA
Mi smo poslijepodne.
Jos nemamo ni jednu biljeznicu ni olovku.
A bome bi mogla i ruksake oprati.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 04 ruj 2015, 22:17
Postao/la Dobri andjeo
Jao jia :lol

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016

Postano: 05 ruj 2015, 14:56
Postao/la Berta
Jia :lol