Stranica: 1/18.
Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 10:03
Postao/la † Volvo
Radi lašeg snalaženja i forumskog druženja odlučile smo spojiti po dvije generacije - imate li pitanja, puno toga ćete naći kod godišta ispred.
Slične vas (prosjeci mahom) brige muče, osmašima na kraju slijedi odabir pa škicnite i na srednjoškoloce
Svima lijep školski početak

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 10:27
Postao/la Ina66
Mara - sedmi razred

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 10:28
Postao/la Hajdi
Mi smo deveti razred ali spadamo ovamo sa osmašima. Razmišljamo već intenzivno kamo se upisati, u koju srednju. Danas već na školskom izletu, Koruška, Austrija.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 10:50
Postao/la medo14
evo i moj sedmaš je ovdje
baš mi to zvuči već puno - 7. razred
obzirom da ima stariju sestru koja je prije 2 godine bila sedmašica, znam što me čeka, koji su profesori iz ovih novih predmeta, znam sve cake tko što traži i očekuje
ja sam spremna za školski ritam, ovaj moj sedmaš nije, ne znam da li je uopće olovku uzeo u ruke od kad je škola završila

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 11:31
Postao/la Barbi
7. razred

stvarno kad prije.
Moj sedmaš je upravo nogom kročio na zagrebačko tlo nakon duuuuuuuugih predugih ljetnih praznika.

Kako će se on u školski ritam opet ubaciti nemam pojma, zasad samo priča o tome da prvi dan nema škole i samo idu po knjige.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 11:48
Postao/la Mala Bornica
medo14 je napisao/la:evo i moj sedmaš je ovdje
baš mi to zvuči već puno - 7. razred
obzirom da ima stariju sestru koja je prije 2 godine bila sedmašica, znam što me čeka, koji su profesori iz ovih novih predmeta, znam sve cake tko što traži i očekuje
ja sam spremna za školski ritam, ovaj moj sedmaš nije, ne znam da li je uopće olovku uzeo u ruke od kad je škola završila

mogu potpisati sve,

.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 12:30
Postao/la Potica
Patrik - osmaš
škola mu je trenutno miljama dalek i totalno apstraktni pojam.
ali meni nije pa sam ga natjerala jučer da počne rješavati neke zadatke iz matematike

nije mu bilo drago, pogotovo kad je shvatio da je sve zaboravio.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 12:37
Postao/la JiA
moji dečeci

8. razred
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 13:02
Postao/la skorpionka
Skoro sam zabunom napisala da je J. sedmaš

Živim u prošlosti.
Ipak je osmaš. Ne bojim se prilagodbi na školski ritam jer se ljetos skoro svaki dan ustajao u sedam i trenirao. Kako će se prilagoditi na ostale obaveze, e to ćemo još vidjeti.
Ina, posvuduša na školarcima

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 13:41
Postao/la lastavica
I moja sedmašica je ovdje. Slijedeći tjedan nas čeka usklađivanje glazbene i ostalih aktivnosti sa školom.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 13:46
Postao/la Ina66
škorpi, a baš

uostalom i ti ćeš skoro tako

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 14:25
Postao/la Berta
Osmas za sada razmislja samo o maturalcu, mislim da ga gradivo bas ne zanima.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 14:36
Postao/la skorpionka
Ina66 je napisao/la:škorpi, a baš

uostalom i ti ćeš skoro tako

Još dvije godine pa ću i ja biti ubikvitarna.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 15:01
Postao/la palunkica
Moj je sedmaš. Spavao svako jutro do 11, nije mi uopće jasno kako će se prilagoditi.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 15:06
Postao/la SonjaV
I mi 7.
On samo ponavlja da on nemože opet u školu
Još smo u kupanju i spavanju do 10, dok je ovako vruće uopće ne doživljavaju da su praznici gotovi.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 15:26
Postao/la marsovka
8.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 17:10
Postao/la patkica
Pozdrav svima

Još par dana imam i onda krecem s odbrojavanjem do kraja

Osmaš, drzim za riječ sve one koji tvrde da je osmi laksi od sedmog.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 18:20
Postao/la skorpionka
Berta je napisao/la:Osmas za sada razmislja samo o maturalcu, mislim da ga gradivo bas ne zanima.
Ajde, barem smo maturalac odradili

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 02 ruj 2015, 18:35
Postao/la Mirci
I ja prijavljujem sedmaša. Bit ce zanimljivo.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 03 ruj 2015, 09:53
Postao/la beammama
Sedmaš, spavao do 13-14 sati

Ne znam kak bude. O srednjoj ne razmišlja "bum se već nekam upisal". Znači da ga moram ganjati opći uspjeh koliko bolje može i one osnovne predmete koje gledaju sve škole: hrvatski, matematika i engleski.
Naši ne idu na maturalce jer je jedna profačica imala smrtni slučaj na maturalcu i od tada niti jedan razred više ne ide.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 03 ruj 2015, 15:26
Postao/la iris
L sedmašica.
dogovorile smo se da ćemo nekad u toku godine napraviti mentalnu mapu srednjih škola da može sudjelovati u razgovorima koji su u školi krenuli.
bar da povežemo brojeve sa lokacijama za početak.
kreće ujutro, mijenja smjene, raspored ćemo slagati kad vidimo školski iako se i on zna mijenjati prvih tjedana.
ona se oduvijek sama od sebe rano ustajala pa tu ne predviđam probleme.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 03 ruj 2015, 20:51
Postao/la Dobri andjeo
Sedmasice puta dva

Moje jedva cekaju a meni se

najvise mi je panika od uskladivanja s treninzima i glazbenom

skola me ne brine toliko

dizanje takoder jer se i sad 50% dizu ranije
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 09:09
Postao/la lastavica
moja još nije izvadila ni bilježnice ni ostatak knjiga iz ladica. Moram ju za vikend pritegnuti, a i otići s njom kupiti bilježnice.
Što se tiče dizanja, preko ljeta se šaroliko dizala ovisno gdje je bila. Tako da je bilo dizanja i u 7 a i u 11

Sad je par dana išla na jutranji trening pa se dizala u 8.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 09:17
Postao/la TmamaKiN2
i moja curka osmasica

, nije da joj se krece...

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 09:38
Postao/la Hajdi
Danas već drugi izlet - Prekmurje. Super tjedan

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 14:45
Postao/la sretnamama
Još jedan sedmaš !
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 19:16
Postao/la Potica
U ponedjeljak kreće sa jutarnjom smjenom, već vidim da će i njemu i meni biti teško uhvatiti ritam.

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 21:46
Postao/la JiA
Mi smo poslijepodne.
Jos nemamo ni jednu biljeznicu ni olovku.
A bome bi mogla i ruksake oprati.
Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 04 ruj 2015, 22:17
Postao/la Dobri andjeo
Jao jia

Re: Sedmi i osmi razred 2015/ 2016
Postano: 05 ruj 2015, 14:56
Postao/la Berta
Jia
