Štrajk u školi + anketa
Dakle, već je drugi dan štrajk u osnovnoj i srednjoj školi. Zanima me da li podržavate štrajk ili ne pordržavate?
također sam složila anketu vezano na odlazak u školu u vrijeme štrajka. Čini mi se da je veliko šarenilo po pitanju odlaska u školu i održavanja nastave u vrijeme štrajka.
Moguće je za više opcija glasati, za svako dijete pojedinačno.
Nadam se da sam sve opcije pokrila
također sam složila anketu vezano na odlazak u školu u vrijeme štrajka. Čini mi se da je veliko šarenilo po pitanju odlaska u školu i održavanja nastave u vrijeme štrajka.
Moguće je za više opcija glasati, za svako dijete pojedinačno.
Nadam se da sam sve opcije pokrila


, u školi su rekli da ne šaljemo djecu jer nema profesora tako da je na kraju ostao doma. 
Pravo na štrajk je još jedno beskorisno pravo
kojim se može guza obrisati. Baš me zanima kako bi to pravo iskoristio itko tko ne radi u državnoj službi ili u firmi koja je već otišla u klinac i mjesecima ne isplaćuje plaće da ionako nemaju što izgubiti.

i slazem se uglavnom sa svim recenim prije.
). eh, ali tko nije dosao, neopravdani sat. fiziku isto tako nisu imali, ali nitko nije niti bio, morali su sami sjediti u razredu i biti tiho.