Plaćate li im instrukcije?
Ako da iz kojih predmeta?
Naime, ja se premišljam, stalno mislim da može sam, al vidim da bi mu dobro došlo da ga netko potakne na učenje štreberskih predmeta kao što je povijest..jer matematika i fizika mu nisu problem. Ja sam prebukirana i stvarno ne mogu sjediti i ispitivati ga. ne stižem, a čini mi se da mu to fali.
Kak vi stojite sa svim tim?
Naime, ja se premišljam, stalno mislim da može sam, al vidim da bi mu dobro došlo da ga netko potakne na učenje štreberskih predmeta kao što je povijest..jer matematika i fizika mu nisu problem. Ja sam prebukirana i stvarno ne mogu sjediti i ispitivati ga. ne stižem, a čini mi se da mu to fali.
Kak vi stojite sa svim tim?
.


, al to nije tema
neshvatljivo mi je da klinci koji nemaju neke teškoće ne mogu savladati gradivo o.š. i još uvijek imam taj stav....a onda sam zažmirila jer mi je postalo jasno da lijene guzice neće same ništ napraviti....i tak.
Ali moji su živci tanki kao strune i nije vrijedno mog nerviranja pa sam zaključila da sat instrukcija tjedno mora dobro utjecati i na njegovu brzopletost i radne navike, i na moje živce.
Dobra.
) ali da spriječim da si nešto ne zakomplicira jednom tjedno mu dolazi doma profesor iz škole stranog jezika
Bolje spriječiti nego liječiti
Ili kad bolje razmislim da mi ne bi predbacio koji dan da mu nešto šteka. Ovak se može odmah obratiti profesoru i ne treba mene zamarati sa svojim (ne)znanjem
ti si moj idol 


. Jako je teška i kad joj slučajno vidimo neku grešku a kamoli kad bi joj svakodnevno morali davati instrukcije.
jer on kuži matematiku ali je lijen vježbati i nema tih instrukcija koje tu mogu pomoći ali ako želi poklanjati svoju lovu nemam ništa protiv.
i tu mu ne namjeravam plaćati instrukcije, rekla sam mu s obzirom da i tako stalno visi na youtubeu nek si nađe primjere i načine kako učiti. 
