Keške

Postano:
08 lis 2018, 15:31
Postao/la Nana1971
Dva dana zaredom cula sam za ovo (dosad nepoznato) jelo - keške. Sad sam guglala i nasla recept
https://www.coolinarika.com/recept/1006283/Al vise vjerujem vasim receptima i recenzijama pa rekoh da vidim je li vam poznato i kako ga pripremate.
Re: Keške

Postano:
08 lis 2018, 15:55
Postao/la Ina66
nikad čula, pogledala recept i ne djeluje mi uopće privlačno, a sklona sam isprobavanju
Re: Keške

Postano:
08 lis 2018, 16:10
Postao/la Nana1971
Jucer mi je jedan 13godisnjak to spomenuo kao svoje omiljeno jelo. A danas ponovno u nekoj grupi na fejsu zena s bolesnim crijevima pita smije li to jesti jer je tako dobro

zaintrigiralo me.
Re: Keške

Postano:
08 lis 2018, 16:13
Postao/la lastavica
nikad čula ni vidjela. A da mi je netko samo pokazao fotku mislila bi da su mlinci
Re: Keške

Postano:
08 lis 2018, 16:31
Postao/la Ina66
Nana, ako se budes odlucila na isprobavanje, pokusaj nabaviti domacu kokos i domacu psenicu. Bojim se da s vindijinom kokom, na primjer, i s bulgurom ne bi dobro prosla - bulgur se, inace, prelije kipucom vodom i ostavi da nabubri, ne znam na sto bi to slicilo da se kuha par sati.
Re: Keške

Postano:
09 lis 2018, 10:16
Postao/la Adorabla
nije to gadno, to je fina kombinacija za one koji vole bulgur. Za moj ukus mozda premalo okusa ako ne kuhas skupa s piletom bulgur.
I serviras s jogurtom
Ma zapravo ako zamijenis bulgur s rizom, dodas malo zacina dobijes masalu

ne znam na sto bi to slicilo da se kuha par sati.
ne kuhas na jakoj nego na laganoj vatri
Re: Keške

Postano:
09 lis 2018, 11:43
Postao/la Ina66
Adorabla, pročitala sam recept, zato i komentiram

Re: Keške

Postano:
09 lis 2018, 14:39
Postao/la Adorabla
Znam da jesi. Zato sam i napisala komentar za one koji vole bulgur i za one koji ne vole

Re: Keške

Postano:
10 lis 2018, 08:10
Postao/la Nana1971
Reci mami da nakon bozica spremi jednu zdjelicu za mene, samo da probam

u tvoje zdravlje cu je pojesti!
Ni ja naravno nemam domacu kokos u godinama, a ni psenica mi nije nas namirnica koju viđam
Re: Keške

Postano:
10 lis 2018, 08:49
Postao/la Ina66
to reci svekrvi da ti pogleda na šibenskom pazaru, barem kod nas toga ima

Re: Keške

Postano:
10 lis 2018, 11:02
Postao/la Nana1971
svekrva više ne izlazi iz kuće
