
Sada je: 24 lip 2026, 10:17.


nisam bas zadovoljna, pa mislim da cu provat napravit ove. u plavo. moze onda proc za djecaka?



,pa ovo je nevjerojatno,pa kako si uspjela,savršeno!

kako se radi s a sedefnim bojama u prahu,dosta su skuplje od obićnih?

vide se da su malo neravni od ispiranja...

ona se je malo navlažila od mlijeka iz gornje kore, čak mi je malo i iscurilo po ticinu otraga... ali ništa strašno što bi narušilo izgled torte






bolje su ispale od onih prošlih jer nisu iz jednog komada po obodu, iako su i one bile super...

stara, ovčica je savršena...
samo mi reci, kako ti to sve stigneš, ženo
uz malu bebu od 3 mjeseca, svaka čast
zahvaljujući vama, cure 


Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.