
Sada je: 24 lip 2026, 11:19.
Moderator/ica: nevenera






.


noah je napisao/la:Kako se lanolizira vuneni cover, da li se cover nakon pranja suši pa onda lanolizira,ili se tako mokar od pranja odmah namoči u otopinu lanolina? Jeli previše jednom na tjedan prati i lanolizirati ?


silki je napisao/la:osim ako ne proleti kakica.

silki je napisao/la:zašto držiš lanolin u frigu?







Mala Bornica je napisao/la:Noah, super za platnenu noc:). Nije ti trebao dodatni ulozak? Nije pelena bila cijela mokra ujutro?








Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.