16 lis 2012, 10:10
16 lis 2012, 12:14
16 lis 2012, 12:38
16 lis 2012, 12:43
16 lis 2012, 13:02
. Nadam se ce je mm uspjeti popraviti, jednostavno se jutros nije htjela upaliti... Nosila sam kod mame na susenje pelene.16 lis 2012, 13:05


16 lis 2012, 17:50

odakle ste narucivale?
16 lis 2012, 18:13

17 lis 2012, 09:27
! Sve kao na brzinu gledam i racunam nema toga kod nas....
18 lis 2012, 11:35
Moram priznati da mi je skroz cool. Kad ju budem presvlacila, vidjet cu da li sam sto fulala sa stavljanjem pelene. Inace je stvarno jednostavno. Iznenadjenje totalno. Malo joj je crvenkasta guza pa kombiniram s materijalima. Nesto joj smeta pa joj kakica nagriza guzu. Mazem sad s kremom i mijenjam materijale koji su u dodiru s guzom da nadjem neki koji ce joj biti najnjezniji.
. Zato sam i mislila da bi joj moglo biti ugodnije u tome nego u ovim koje imam od prije.
18 lis 2012, 13:41

18 lis 2012, 15:12
.
a danju pazim da ne zaboravim stay dry linere ako pelena nije vec takva, jer vidim da mu tako vise odgovara.21 lis 2012, 22:25
naručila sam bila preko Pelenka imse vimse stay dry liner, ali nema ih trenutno
Di vi nabavljate svoje?
22 lis 2012, 09:00
22 lis 2012, 10:15
22 lis 2012, 10:41
23 lis 2012, 13:29
Kolberg je napisao/la: Vicky & Mama a ova Wizard od ME koju si kupila..smeta li ona njemu?
23 lis 2012, 13:41
.
23 lis 2012, 13:44
23 lis 2012, 13:47
23 lis 2012, 16:51
23 lis 2012, 21:31
jer mi je u zadnje vrime svako malo bolestan - prehlade, viroze, febre... Iako znam da mu od tog neće biti ništa.23 lis 2012, 21:40
23 lis 2012, 21:47
24 lis 2012, 21:08
24 lis 2012, 21:13
i meni su odlične.Inkić je napisao/la:BumGenius
ovako mi najčešće radimo.Inkić je napisao/la: Ono što je moja preporuka je pocket pelene za po doma, jer su najtanje, a s time i najpogodnije za kretanje, a za šetnje i kolica neke deblje fitedice.
24 lis 2012, 21:32
24 lis 2012, 22:11
24 lis 2012, 22:16
24 lis 2012, 22:20