Stranica: 1/2.

spremanje pelena

Postano: 12 stu 2009, 22:58
Postao/la nevenera
nemam više mjesta za pelene. :mrgreen: prva ladica komode nam od davnih dana puca po šavovima. mislila sam uzeti jednu od vreća za spremanje pelene koju sam vijdela negdje na netu.
koristi li netko to? jesu li ok? ili imate neko drugo rješenje (i koje?)?
ako netko zna gdje bih to mogla kupiti ili neki link (po mogućnosti iz hrvatske) bilo bi super. zasad sam našla samo na stranici od dolise http://www.gaiabydolisa.com/?str=proizvod&g=76&k=95&pk=95&id=141
googlam i ništa

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 19:51
Postao/la mamuška
ja sam sebi sašila sama vreču s tri velika đepa..od 2 starija ručnika-nije baš reprezentativna jer sam nabrzinu trebala smisliti gdje da ih stavljam...budem poslikala pa ću objaviti

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 19:58
Postao/la silki
uguglaj diaper stacker.
http://images.google.hr/images?hl=hr&so ... CCUQsAQwAw
ima svakakvih :dada

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 21:03
Postao/la ela di ami
jedna je mama spomenula da je koristila one visece vrece za igracke iz ikea, ima ih u raznim bojama a jeftine su
imaju 4 pregrade i pregledne su jer su supljikave

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 21:34
Postao/la nevenera
baš sam se dogovorila s naidom. idem joj poslat mail. hvala silki, nema te zemlja.
ela di ami- nažalost ikea mi je predaleki san :( pokušala sam nać nešto slično ali ništa.

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 21:45
Postao/la Ina66
baš sam sinoć tražila ideje za spremnik za pelene, ovaj tip s vješalicom
vidim na silkinom linku i kroj i tutorial :kiss

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:24
Postao/la thinkPINK
Ja imam diaper stacker narucen s ebaya
slika

A pisala sam nedavno kako je jednostavnija varijanta kupiti vrecu za igracke (visecu) koja ima 3-4 pregrade. I moj doaper stacker je prepun pa sam u magmi uzela jednu takvu vrecu (oko 60 kn) i sad mi je dio pelena tamo :mrgreen:

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:25
Postao/la Ina66
TP - ima li tvoj tvrdo dno? ovaj sa slike

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:27
Postao/la thinkPINK
Da , ima. Vrlo jednostavan je kroj. Dole je samo umetnut karton (zasiven).
I ovaj gornji vodoravan dio je tvrd.

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:27
Postao/la silki
ovaj od TP mi je :le
kao i cijela makova soba ;)

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:29
Postao/la Ina66
thinkPINK je napisao/la:Da , ima. Vrlo jednostavan je kroj. Dole je samo umetnut karton (zasiven).

takav i mislim napraviti, samo još trebam odlučiti hoću li na vješalicu ili s trakama za vezanje pa da se veže za ogradicu (onda bih se morala saginjati za vaditi)

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:30
Postao/la thinkPINK
Malo je bedasta slika jer sam lovila i gore zivotinje i vrecu za pelene a visok je strop a sobica uska i dugacka. Tako da nema za mrdnut nazad i dobit kut snimanja.
Silki ja malo pobjegnem u njegovu sobu i gustam i dok on ordinira po stanu :lol


Ina, a da prikacis na neku malu vjesalicu na nekoj visini? Ja sam na vrata stavila neku starinsku mini vjesalicu pa mi na tome visi.

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:33
Postao/la Ina66
stvar je u tome što nemam vješalicu gdje zakačiti, čak bi mi lakše bilo s trakama
a vidjela sam krasne vješalice, one tanke žičane

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:38
Postao/la thinkPINK
Ako stavis trake onda mozes zavezati skoro do vrka vrece. Ako imas na vrhu vrece nekakvu vjesalicu onda racunaj da ce ti za visinu vjesalice biti niza vreca. Meni se cini bolje staviti na vrh vrece trake i onda s njima mozes regulirati visinu vrece gdje god je okacila. Ova moja za igracke visi na kvakici od prozora. Nisam imala di s njom, a i tesko je naci mjesto za te vrece za igracke jer su one okrugle i ne mozes ih staviti uz neku pozadinu (zid, ormar)...

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:44
Postao/la Ina66
izgleda da će onda ipak biti trakice :)
a ovu okruglu imaju cure u sobi, za plišance i muka je živa gdje to okačiti (na prozorsku kvaku kod nas ne može jer je ispod prozora radni stol)

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:47
Postao/la thinkPINK
Ma i lakse ti je za sasit a cini mi se i funkcionalnije...
Obavezno stavi uradak!

Re: spremanje pelena

Postano: 14 stu 2009, 22:56
Postao/la Ina66
:dada

Re: spremanje pelena

Postano: 28 stu 2009, 22:00
Postao/la mamina cura
Probni model gotov - stale su 11 pelene a napunjen do pola (moje su pelene inace teske odnosno goleme )
slika

Re: spremanje pelena

Postano: 28 stu 2009, 22:20
Postao/la Arkana10
mama mi je predlozila da mi sasije ovo, kako se vec zove za spremanje pelena. efikasno je, tako? za sada ih spremam u ormaricu. ali mislim da ce nam uskoro ponestati prostora.

Re: spremanje pelena

Postano: 28 stu 2009, 22:25
Postao/la thinkPINK
:luv

Re: spremanje pelena

Postano: 30 stu 2009, 21:10
Postao/la nevenera
evo baš baš baš mojeg držača... što nije meden? sama sam izabrala dezen. jedva čekaaam da doooođeeeee :joy
slika

Re: spremanje pelena

Postano: 30 stu 2009, 22:01
Postao/la mamuška
nevenera-danas je poslan i prekrasan je..kao i pelenice :mrgreen:

Re: spremanje pelena

Postano: 30 stu 2009, 22:08
Postao/la nevenera
hvala mamuška :kiss cijela sam uzbuđena :pcela

Re: spremanje pelena

Postano: 30 stu 2009, 22:26
Postao/la mamina cura
nevenera je napisao/la:evo baš baš baš mojeg držača... što nije meden? sama sam izabrala dezen. jedva čekaaam da doooođeeeee :joy
slika


:mah

Re: spremanje pelena

Postano: 01 pro 2009, 06:34
Postao/la ela di ami
bas je super

Re: spremanje pelena

Postano: 01 pro 2009, 07:30
Postao/la mike
prelijepo :dada

Re: spremanje pelena

Postano: 01 pro 2009, 23:40
Postao/la nevenera
došlo je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! preprepredobro izgledam. slikam i stavim :dada

Re: spremanje pelena

Postano: 04 pro 2009, 00:38
Postao/la nevenera
slika
što nije medeni držač?
uzela sam još jedan. bome sam se razmahala s pelenama :lol

Re: spremanje pelena

Postano: 04 pro 2009, 04:08
Postao/la ela di ami
super je

Re: spremanje pelena

Postano: 05 pro 2009, 23:19
Postao/la mamuška
evo nisam se duuugo hvalila
ovo sam danas sašila...naša nova torba za spremanje pelena-pokraj vilenjaka se nalazi ciferšlus
slika
slika