28 lip 2007, 08:58
28 lip 2007, 08:59
28 lip 2007, 09:35
28 lip 2007, 12:10
28 lip 2007, 12:23
28 lip 2007, 12:34
i kad smo kod toga je li vasi voze romobil sa stitnicima za laktove i koljena ili kacigom (ne moram ni reci da sam joj sve to nabacila kad je krenula prvi put, a muz me
jer vec super vozi bicikl na dva tocka, role itd. - normalno sve sa pomenutom opremom 28 lip 2007, 12:45
28 lip 2007, 13:22
Lidija je napisao/la:Ne nagradjujem materijalno za uspjeh u skoli. Jednostavno ne mislim da je to nesto sto je potrebno. Nagrada su upisane ocjene i to je cini mi se sasvim dovoljno.
28 lip 2007, 15:01
i mi smo joj čestitali.Kupili joj nismo ništa ali smo joj zato prije cca 1 mjesec kupili PC 2 bez ikakvog povoda.Ne znam možda griješimo
28 lip 2007, 15:11
28 lip 2007, 20:13
28 lip 2007, 20:17
28 lip 2007, 20:27
28 lip 2007, 21:33
29 lip 2007, 08:55
29 lip 2007, 09:31
29 lip 2007, 10:09
03 srp 2007, 10:39
03 srp 2007, 12:16
ma, djeca su djeca i uvijek se raduju poklonu, pa ako se to još i upakira kao pohvala i nagrada, kud ćeš veće sreće. Naravski da uče za sebe i naravski da su im ocjene pokazatelji njihova zalaganja (iako nije ni svaka 5 baš zaslužena), ali ako im još iber pokažem da cijenim njihov trud, onda smo svi sretni
03 srp 2007, 12:40
03 srp 2007, 12:53
03 srp 2007, 13:31
03 srp 2007, 13:33
04 srp 2007, 13:27