Izbušim rupu,stavim u tu rupu med,čekam da se napravi sok i to istočim u čašu ,pa dam klincima ili......

Sada je: 24 lip 2026, 18:24.
Moderator/ica: direktorica svemira

!
Rotkvu stavis u neku salicu tako da med curi u nju, ja obicno stavljah u usku salicu tako da rotkva ne "sjedi" u tom soku. Ma tesko je opisati, a totalno laki i jednostavno napraviti 


jednostavno ne kužim postupak nakon što pusti rotkva sok











Zvijezdica
Zvijezdica


Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.