Sada je: 24 lip 2026, 18:25.
Moderator/ica: direktorica svemira



visnja71 je napisao/la:Molim pomoc imam 38 s nekaj temperaturu i boli me u ledjima s obadvije strane u visini bubrega, imace nikakvih drugih simtoma, pa me zanima ima li upala bubrega (ako je upala) veze s temperaturom?



Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.