Sada je: 24 lip 2026, 13:48.
Moderator/ica: nadicab













Najiskrenije čestitke nadam se da uživate. Kakve su Vas sve peripetije snašle a ipak se malac izvukao. To je pravi borac uživajte 









Post 21,6
)
Nema ništa do baby handlinga - on je zakon 
Luka,25 tjedana je napisao/la:Bili kod pedijatra, malo je izgubio na težini (sa 3100 pao na 3050) pa se opet važemo prekosutra.
i ne forsirati vaganje
jer sam već luda od njegovog stajanja na kilaži...

:

godina sredilo
tak vas je lijepo čitat, mas nema do naše tete Sanje


) završili smo u Projektu praćenja djece s neurorizicima pa po tome spadamo na Goljak.
Inače uz sve ove finte s mlijekom još moram negdje ubacit i Legofer i D3 i da to sve ostane u njemu, a ne na mojoj trenirci ko maloprije .... kažu da su djeca jednostavna....


. Roko je počeo piti nešto takvo,i grčilo ga je za poluditi. Dr na pedijatriji je rekao nek idem u trst po intrafer kapi,drugi dan su već bile kod nas, i ni g od grčeva
. inače željezo teško pada,ali s ovim kapima smo se spasili.





.nadam se da će ga dobro primiti. 

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.