16 tra 2009, 15:26
) vec skoro pune cetiri godine i da skuplja same petice, a mi ga samo pohvaljujemo, nikada nista nije dobio
16 tra 2009, 15:31
16 tra 2009, 15:37
16 tra 2009, 15:40
Eh ali pošto nas je bilo 4,pa kad smo sve krenule u školu,bilo je kao i kod tm
a on je razocaran zbog toga, ali bas nju briga
16 tra 2009, 17:15
16 tra 2009, 21:44
16 tra 2009, 21:53
. ipak je on već par godina super učenik a čim on tako dugo pita da mu to uzmete, znači da žarko želi. a i zaslužio je. iznenadi ga.
17 tra 2009, 22:24
17 tra 2009, 23:20
17 tra 2009, 23:38
) kad vidim da mu to ništa ne znači. 18 tra 2009, 08:06
ali na kraju godine, ili na polugodistu joj dopustimo nesto sto si ona zazeli npr. tecaj jahanja, pa djecji kamp koji je izabrala, nesto vece (i skuplje).
19 tra 2009, 18:58
ne vidim ništa loše u tome da ga i materijalno nagradiš. nećeš mu plaćati svaku peticu, ali zašto ne kupit mu poklon koji stvarno želi.
20 tra 2009, 11:34
20 tra 2009, 12:54
20 tra 2009, 13:18
TinaL je napisao/la:Ne nagradujemo svaku sitnicu, ali neku vecu stvar (kao sto je uspjeh na kraju godine) da. Nagradu ona sama bira u okvirima koje joj mi zadajemo
. Kad vec to tako jako zeli
20 tra 2009, 13:31
20 tra 2009, 22:14
20 tra 2009, 22:49
21 tra 2009, 11:42
i konacno razumjem roditelje koji pricaju da su ponovo krenuli u skolu sa svojom djecom).Moji različiti pokušaji motivacije na kraju su zavrsili sa konkretnim: 10 petica-10KM(cca.40 kuna) moze dobiti novac(pa stediti) ili izabrati za kupnju nesto u protuvrijednosti(petice racunamo samo u paketu-dakle tek kad ih se nakupi 10).Naravno da se i sestra odmah javila,s pravom,samo sto smo ovdje iskljucili one petice iz likovnog,glazbenog i tjelesnog
.
21 tra 2009, 12:09
pogotovo kad sam bila malo starija pa bi se majke raznoraznih bedakinja hvalisale mojoj staroj na sva usta -a ona za mene ni be ni mu. pokušat ću to izbjeć, ako mi upali
21 tra 2009, 12:22
da kakvo nagradjivanje
21 tra 2009, 12:25
21 tra 2009, 12:40
21 tra 2009, 12:53
21 tra 2009, 12:57