Ja mislim da su u pitanju hemoroidi ili jednostavno oštećena sluznica od tvrde stolice.
Da, i ja bih ti možda savjetovala da odeš kod dr,ali ja sam imala tako grozno iskustvo kada sam otišla zbog tih problema, da mi je i sada muka kad se sjetim

.
Mislim da nije razlog za paniku, dosta ljudi to ima ili je imalo u nekom periodu života, pazi šta jedeš, hrana bogata vlaknima, dosta tečnosti i biće sve ok.
Sretno

Ema 5.7.2004.
Una 3.11.2007.