Mogu. Pio je moj mališa od tri godine. Pogledaj na netu kako se radi za nas odrasle, mislim da je bilo 5 gr lišća na 2 dcl vode (ali nisam ziher), pa smanji količinu na više od pola. Mi pili mjesec dana, zbog salmonele i prošla je... Čaj mora kipiti 3 min, odstajati deset i onda se procijedi. I navali

.