
Sada je: 25 lip 2026, 03:14.
Moderator/ica: medo14





i nema sanse da bi od mene to osjetila




bas me te frulice raspoloze!!!! Izvrsna je!





veseli se tome ko da je dar s neba. Dakle, cello bajbaj u lipnju.
) Vidjet cemo. Meni je u svakom slucaju drago da zavrsava osnovnu, a sto ce i kako dalje - prepustam njoj. Uvjerila sam se da je to velika žrtva (iako nagrađujuća, ali ipak žrtva slobodnog vremena, odmora i sl.) i ne želim ni na koji način vršiti pritisak da se žrtvuje i dalje. S obzirom da je dogodine zadnji razred redovne osnovne škole najvaznije je da tamo bude i dalje super (kuc-kuc-kuc i pljuc-pljuc).

)
napredovala sam do toga da sve skupa mogu cak i zamisliti 

nisam sigurna da ću slušati natjecanje, ali koncerte hoću
tješim se što mi se institucionalno glazbeno školstvo, ovakvo kakvo je kod nas, ionako sve manje sviđa
Mi to nadoknadjujemo izvrsnom profom. Rekla bih da je ona najprije covjek.







Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.