Koja dobra ideja,ovo sa slikicama.

Sada je: 24 lip 2026, 10:14.

Mrđi je napisao/la:irena . fifi je fenomenalna - daj mi reci korak po korak kako si ej radila, moje nisu ni priblizno ovoj tvojoj a K. je obozava




irena11 je napisao/la:kako si napravila ona stabla...od koje smjese, bas mi lijepo izgledaju





!!!
od svega što sam dosad vidjela, Ben10 je isto super.







Madir je napisao/la:Mislila sam da su cvjetići iz novih modlica?






Crazy Daisy je napisao/la:pitanje za irenu: jel se mogu čuvati te tvoje figurice? koliko je uopče ticino trajan?



ovo sto ti radis fakat su remek-djela

Zvijezdica





Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.