Cure, evo to je recept koju hvale.Ja provala nisam, al okus znam kakav je.

Sada je: 24 lip 2026, 11:34.









i da, dobro je dodati jos jednu koru "viska" na torti prekrivenoj ticinom inace bude niska



dobri su ti uzorci na dekici, vrlo domišljato u nedostatku onih ireninih šablona... otisci od nastavka za ukrašavanje šlagom ili od tehničke, je li? a ovo po rubovima, što je to?




te popucale dijelove probaj malo "zagladiti" vodom...onako malo navlazis prst, stvarno mi nista drugo ne pada na pamet
Madir je napisao/la:AA-a tako niska?Kužim.Al ako ima kreme, onda se dobije visina.
(al' to su moje brije da torta mora imati odredjenu visinu inace nije torta nego kolac
)
drago mi je ako mogu i malo pomoci

a i dvorci su ti odlični, baš su princezasti, šteta što nemam cure... i bubamare su ti lijepe



meni je danas u apoteci rekla da se glicerin koristi za premazivanje guma,
zato sam ti i rekla ako budeš imala prob.da se javiš na p.p.Neće ti ga prodat u svakoj ljekarni. 





Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 0 gostiju.