Sada je: 24 lip 2026, 15:23.
Moderator/ica: nadicab



IINA je napisao/la:Hm, iz ovog teksta prognoza i nije baš tako crna







žao mi je 



,










M-CMTC syndrom,epilepsija(??), hidrocefalus,sum na srcu,nerazvijeni neuroni na mozgu zbog kojih se sve ovo i dogada. Mislim da je cak i previse bolesti. Zasto da se maleno preslatko bice muci? Pa ni odrasla osoba ovo nebi izdrzala a kamoli beba.

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.