Sada je: 24 lip 2026, 12:59.

ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Madir » 28 ruj 2010, 13:07

giami, super su sve, a pingvini su savršeni.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la AA » 29 ruj 2010, 12:26

Anamija, odlican je kovceg :zivili (duplicke su smislile da bi one ringispil :roll al su valjda vidjevsi moju facu rekle, da ako to ne znam napraviti da im napravim kutiju za nakit :alc mislim da cu malo prepisati od tebe :dada )

olja :srca super, super, kravica mi je posebno preslatka
sama si radila sve figurice? :klanja

giami :up
It’s all mind over matter. If I don’t mind, it doesn’t matter
Avatar
AA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1361
Pridružen/a: 15 ožu 2006, 00:38
Lokacija: gdje je zica upiknuta u globus :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la I-STA » 29 ruj 2010, 13:39

Solea je napisao/la:ponavljam, replicirajte bez kopiranja fotki!

Ispričavam se, nisam ovo vidjela prije. Odsad sam pažljiva.
Stalno me prati sreća, al' nikako da me stigne
Avatar
I-STA
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 885
Pridružen/a: 25 srp 2009, 21:29
Lokacija: U RINFUZI

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la ANA CASH » 30 ruj 2010, 10:26

evo jedne zgodne ideje...

slika
Avatar
ANA CASH
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1190
Pridružen/a: 29 lip 2009, 21:14
Lokacija: walk the line

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la LTL » 30 ruj 2010, 12:02

giami :shock ,prekrasne su,al i meni je zimska najljepša,pogotovo jer moji sad obožavaju crtić s pingvinima! kakvu si tortu radila?
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Masha » 30 ruj 2010, 13:39

olja, odlične torte, odlične!!! :dada super mi je ova ideja za morski svijet.
giami, prelijepo....

bome ste prave majstorice za fondan, a ja nikako da se usudim...

ANA, skroz mi primamljivo izgleda ova tvoja tortica :liza koja je to?
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1933
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Solea » 30 ruj 2010, 14:09

ana, lijepo izgleda :dada i ideja s cokoladnim cipsom je odlicna!
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la olja » 30 ruj 2010, 15:04

Ana, wow, odlično izgleda ova tvoja torta :up Baš po mom guštu :dada
Giami, nekako mislim da sam vidjela negdje ove tvoje torte. Jesi li ih možda kačila na Coolinariku? Odlične su, inače, jako uredne i čiste :dada
Masho, probaj fondan - zaista je jednostavno rukovati njime. Ovo mi je bio prvi put! I već imam naručenu tortu za 18 rođendan uskoro :)
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 10 lis 2010, 19:40

cure moje, dugo me nije bilo na ovom topicu, sad tek vidim koliko ste vrijedne i kreativne bile :klanja

torte su vam sve super, carice ste! :zivili

ja sam se dosad uglavnom aktivirala samo za slavljeničke prigode :lol

evo i mog novog uratka za 1. rođendan mlađeg sinčića:

slikaslika

i s druge strane: sušilo za robu

evo i ježić izbliza:

slika
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la olja » 10 lis 2010, 19:53

boysmama, :klanja
bez rijeci sam!!
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Krumpirić » 10 lis 2010, 19:56

:klanja
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mrava » 10 lis 2010, 20:31

:buket
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Madir » 10 lis 2010, 20:39

boysmama :shock ,suuper.
smeđa boja je koja? :mrgreen
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Solea » 10 lis 2010, 21:36

boysmama, :5 krasna torta!
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Luantaro » 10 lis 2010, 21:40

fenomenalno!
Avatar
Luantaro
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2378
Pridružen/a: 03 ruj 2005, 22:46

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Bubidea » 10 lis 2010, 21:58

ajme :klanja
zlatne ruke imas
:lebdi
Avatar
Bubidea
Bogom mi je dano
 
Postovi: 4688
Pridružen/a: 04 stu 2004, 11:41
Lokacija: ajd pogodi

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la zauvijekmama » 10 lis 2010, 22:29

savrseno
:klanja
nema druge nego u biznis se baciti
:zivili
R. - 2008.:cool
L. - 2015.
:mali
L. -2017. :mala
Avatar
zauvijekmama
Najljepše je biti mama!
 
Postovi: 4082
Pridružen/a: 11 pro 2006, 10:00
Lokacija: Zg

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 11 lis 2010, 07:21

hvala curke :kiss

zauvijekmama, znaš da razmišljam o tome...

Madir, smeđa boja je čokoladno-smeđa u gelu iz "sve i svašta"...
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la giami » 11 lis 2010, 08:49

boysmama fantastično :klanja

olja je napisao/la:Giami, nekako mislim da sam vidjela negdje ove tvoje torte. Jesi li ih možda kačila na Coolinariku?

nisam ih nigdje stavljala osim ovdje. a čuj možda si vidjela slične jer ideje sam našla na netu samo sam ih prilagodila sebi.
Avatar
giami
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1576
Pridružen/a: 15 sij 2005, 01:43

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la olja » 11 lis 2010, 09:06

da, sigurno je tako. u svakom slucaju, prelijepe su - izgledaju bas profi :)
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la thinkPINK » 11 lis 2010, 09:17

boysmama divno!!!!
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la AA » 13 lis 2010, 08:31

boysmama :klanja :klanja :klanja

:znoj i kod nas su prosla slavlja i pravljenje pripadajucih im torti :znoj AA su komentarisale da su torte OK, al' se zato najmanja guza odusevila :srca

za djeciju festu
slika
i pripadajuci "poklopac" - koji sam zaboravila staviti na tortu :oops:
slika

party za odrasle
slika
i pripadajuci "poklopac" - koji sam zaboravila staviti na tortu :oops:

slika
It’s all mind over matter. If I don’t mind, it doesn’t matter
Avatar
AA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1361
Pridružen/a: 15 ožu 2006, 00:38
Lokacija: gdje je zica upiknuta u globus :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la † nina i nika » 13 lis 2010, 09:14

Super je ovaj nakit. Sigurna sam da su cure bile odusevljene. Nekako sam skuzila da na rodjendanima su djeca odusevljena kad mogu copkati detalje zato i ja uvijek radim sitne detalje koje onda mogu prije rezanja torte maznuti. :) BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac. :kima

boysmama, predivan ti je jezurka. Jako lijep i cijela torta je bas profi. Jako uredno izgleda.

olja, morski svijet :5 Kao sto sam rekla, detalji... ;) Super super. Prava djecja torta.

ANA CASH, lijepa je torta. Efektna i izgleda jako ukusno. ;)

giami, super mi je zimska torta. Jako si dobro napravila pingvinice. Bas su slatki. I hello Kitty je lijepa. Figurica je bas dobro ispala. :5
Avatar
† nina i nika
bosoglava karmelićanka
 
Postovi: 3263
Pridružen/a: 12 ožu 2002, 01:19

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 13 lis 2010, 10:05

AA, super su ti torte :srca kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino... ako je, svaka čast na strpljenju :up
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la LTL » 13 lis 2010, 15:06

boysmama,prekrasno,savršeno,svaka ti čast :buket :1 :srca
možeš ju gledatii gledati i šteta ju je rezati uopće,stvarno je prelijepa!

AA,kakve predivna ideja,i torta,i detalji,svaka vam čast!
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Balu » 13 lis 2010, 17:29

LTL je napisao/la:boysmama,prekrasno,savršeno,svaka ti čast :buket :1 :srca
možeš ju gledatii gledati i šteta ju je rezati uopće,stvarno je prelijepa!

AA,kakve predivna ideja,i torta,i detalji,svaka vam čast!

bravo!
slika
Avatar
Balu
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1324
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 11:29

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la MalaSirena » 14 lis 2010, 08:00

Curke, torte su vam predivne i maštovite! :1
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la AA » 15 lis 2010, 07:59

hvala :srca

nina i nika je napisao/la:Nekako sam skuzila da na rodjendanima su djeca odusevljena kad mogu copkati detalje zato i ja uvijek radim sitne detalje koje onda mogu prije rezanja torte maznuti. :) BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac. :kima

o da, djeca obozavaju detalje... prvo su "pocopkale" sve cvjetice i bombonice, pa su onda jele tortu :lol

boysmama je napisao/la:kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino...

ideja je bila da pravim ogrlice od ticina, ali, ali :naughty na odjelu bombona sam nasla vec gotove ogrlice, pa eto :oops:
al' u svoju odbranu mogu reci :mrgreen da sam pravila sve cvjetice i na svaki pojedinacno lijepila perlice :znoj
It’s all mind over matter. If I don’t mind, it doesn’t matter
Avatar
AA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1361
Pridružen/a: 15 ožu 2006, 00:38
Lokacija: gdje je zica upiknuta u globus :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la olja » 17 lis 2010, 16:43

Torta za 18. rodjendan (malo je više crvena i malo manje sjajna nego na slici :) ):
slika

edit:
AA, torte su odlične, ali priznajem da su mi oni muffini baš natjerali vodu na usta :)
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 17 lis 2010, 17:54

olja, torta ti je super :5
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.