Pa evo, s obzirom na tu mogućnost, ima li među vašom djecom "trubača sa Seine"?
Ako da, kakva su iskustva?Sada je: 25 lip 2026, 04:35.
Moderator/ica: medo14
Ako da, kakva su iskustva?

. Za Božić su nam on i njegova sestra koja svira flautu pripremili koncert
Oboje su zadnja godina muzičke i sviraju u puhačkom orkestru. Profesor ih je super motivirao s modernim izvedbama tako da smo ga ovaj put skoro morali moliti da prestane
Vidi se da baš uživa.Dobri andjeo je napisao/la:i kod nas korny (ne za trubu vec predstavljanje instr. ) ali i ono sto mi se nikako ne svidja, je uzimanje djece na sviranje vec sada, kao probno, profesori si biraju po pocetnickom razredu djecu i malo ih probavaju
Koliko ja znam, u Zd to ne rade. Moj mora do kraja ovog polugodišta izabrati instrument i drugi rezervni, ako na prvom bude prevelika gužva.









i solo i u kvartetu, odlicna ! nemogu vjerovati da tako dobro se moze nauciti svirati u prvoj godini
mi smo zbog vas odlucili se za flautu .moja je odusevljena lucijom 

meni cak drazi od flaute. 






An je napisao/la:a profesorica je?
ivana7997 je napisao/la:ako koga zanima - da se u osnovnoj glazbenoj skoli josip hace u splitu otvara odjel harfe

.Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.