Sada je: 15 kol 2026, 00:42.

homeopatija

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: homeopatija

PostPostao/la supermama » 17 vel 2011, 13:52

zna li netko sada frisko koliko kosta pregled kod simetina
Avatar
supermama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 537
Pridružen/a: 17 pro 2005, 00:13
Lokacija: osijek

Re: homeopatija

PostPostao/la titirlica » 17 vel 2011, 14:17

kod šimetina je pregled 200 kn ;)
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: homeopatija

PostPostao/la supermama » 17 vel 2011, 15:38

hvala idemo sutra a nisam pitala kad smo se narucivali
Avatar
supermama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 537
Pridružen/a: 17 pro 2005, 00:13
Lokacija: osijek

Re: homeopatija

PostPostao/la rusulica » 04 ožu 2011, 17:56

Natjerana potrebom prvi put se interesiram za ovaj pojam. Naime Laura ima uvučene i zamućene bubnjiće već cijelu zimu pa ju šalju na operaciju na jesen (skidanje 3 krajnika i cjevčice u uši). Prije toga želim isprobati sve druge metode liječenja pa tako i ovu.
Dobila sam preporuku za liječnika homeopata u Splitu no prije nego nazovem željela bi malo više znati o homeopatiji, o metodama liječenja, o tome kako bi taj pregled trebao izgledati i najviše koliko bi to sve skupa koštalo da se pripremim (pregled i lijekovi). Hvala
L 2007
M 2012
I 2014
Avatar
rusulica
Mediteranski efekat
 
Postovi: 3422
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 14:42
Lokacija: split

Re: homeopatija

PostPostao/la martina mama » 04 ožu 2011, 21:29

Rusulice, dobro dosla.
Pregled kod homeopata se zasniva na vrlo detaljnom razgovoru na kojemu te homeopat pita sve o djetetu od trudnoce....do danas. Navike, sto voli, sto ne voli, cjepiva, bolesti koje je prebolilo, a sve u cilju odredjvanja djetetove konstitucije i eventualnog uzroka problema. Kada ustanovi konstituciju i stanje, odlucuje kako ce usmjeriti trapiju.
Homeopatija nas svrstava u pet konstitucija. Situacije u zivotu te mijenjaju i odvode od tvoje konstitucije. Smisao homeopatske terapije je postepeno organizam vratiti u konstituciju.
Uzimaju se lijekovi u vidu kuglica, kapi, moze ti propisati i vitamine, dodatke prehrani, nacin prehrane i promjenu nekih zivotnih navika.
Tako to izgleda kod iskusnog homeopata.
Kod nas to podrcje uopce nije regulirano i obrazovanje homeopata nije sistematizirano. Znaci da netko moze zacrsiti tecaj od tri mjeseca i baviti se time.
Ja sam iz splita i nemam bas dobra iskustva s homeopatima u st. Idemo u london i imamo uspjeha.
Oni sto je vazno znati je da ako terapija ne djeluje, znaci da lijek nije pogodjen i da ga treba mijenjati. Zato je iskustvo homeopata od presudne vaznosti.
Ono sto je dobro je da ne steti.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: homeopatija

PostPostao/la SunčicaVŽ » 07 ožu 2011, 16:08

Drage mame, ima li koja iz mojeg kraja - Varaždin da zna postoji li u našoj okolici neki dobra homeopat? :proljece
A 01.03.2000. - Filozof
B 17.10.2003. - Mudirca
L 28.01.2009. - Princeza
SunčicaVŽ
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 216
Pridružen/a: 13 tra 2010, 11:40

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.