11 ruj 2010, 19:06
11 ruj 2010, 19:43
13 ruj 2010, 20:51
29 ruj 2010, 15:16
29 ruj 2010, 17:21
30 ruj 2010, 18:42
10 svi 2011, 20:44
10 svi 2011, 20:49
10 svi 2011, 21:23
10 svi 2011, 21:32
10 svi 2011, 21:33
10 svi 2011, 21:58
Dođe mi da vrištim od sreće.Flor je MAMA
10 svi 2011, 22:00
11 svi 2011, 10:13
11 svi 2011, 10:19
11 svi 2011, 12:07
11 svi 2011, 21:23
Sa ovim centrom smo prozivjeli jedno divno iskustvo,zene su neznam kako bi ih nazvala ,ljudi,ljudi koji razumju ljudske osjecaje a ne misle samo o papirologiji,zakonima,i neznam cemu...rekli su kao da posvojenje se treba okoncati do kraja 3 mj.,zbog zdravstvenog stanja malenog,medjutim to se oteeglo zbog njegove bolesti...nista strasno ali eto...pokusali su nas 'otjerati' sa dijagnozama,ali nisam se dala smesti,toliko sam ga tila,da bi sve bila ucinila za tebe...svakodnevno se konzultirala sa doktorima,cak i njima u centru objasnjavala,da to sve nije nista,sve se moze srediti...i tako je bilo,upravo zbog toga smo ga i dobili...nista nas nije iznenadilo,na sve smo super reagirali,upornost,sreca,Bog,neznam sve se poklopilo,kliknulo,i to je bilo to...kad su nam rekli,odlucili smo ga dati vama,i dali nam slikicu,desila se iskra,uznojila sam se,do kukova,sram me bilo dignuti ruke,kakva mi je kosulja bila...hahahah11 svi 2011, 21:28
11 svi 2011, 21:51
11 svi 2011, 21:59
11 svi 2011, 23:49
kad ga vidim ujutro di ceka u kreveticu i pokusava skinuti igrackice,srce mi preplavi toplina...svi ga volimo...obitelj je ocarana sa njime,on je prosto naprosto presavrsen za nas!!!
12 svi 2011, 03:50
12 svi 2011, 07:38
12 svi 2011, 08:21
12 svi 2011, 08:29

12 svi 2011, 08:51
12 svi 2011, 09:28
!
12 svi 2011, 09:34
12 svi 2011, 10:19
12 svi 2011, 15:30